Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (724)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui YLARI
Moni bafta cu tratamentul! Iti tin pumnii!Histamina nu iti stiu povestea dar din cate ai scris tu pare foarte serios. Asa cum bine a spus Anca, nu uita pe Sebastian. Nu risca nimic te rog. Sfatul meu este sa ai grija de tine ca sa il faci mare pe el. Te imbratisez tare tare.Stefulici ti-am dat un PM ieri. [:D] Ok, dar hai sa intreb aici, ... cu toate ca parca am intrebat, nu mai stiu, vroiam sa te intreb daca tu ai greturi sau altceva inafara de sete si sani durerosi? Peste 6 ore vad si io pe bebe meu [olala] Sper sa fie totul in regula, sa nu ma duc aiurea acolo sa ma duc bou si sa ma intorc vaca sa nu se vada nimic, sau ... [bang] Nu, clar ca io ajung la nebuni [q]YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpabebedoiuTrombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot
align="right" id="quote2">Scuze Ylary, n-am vazut pm-ul!Parca sunt un pic sensibila la mirosuri... de ieri. Si un pic de greata, insa cred ca era de la faptul ca nu mancasem decat un iaurt cu cereale pana la 13.00 si aveam un soi de arsuri asociate cu o usoara greata.Si nu te mai stressa- o sa-l vezi pe bebe, el e acolo unde trebuie si gandeste-te ca nu are ce sa mearga prost dc ti-a crescut beta asa frumos! Sa intri sa ne spui ce-ai facut la eco! Te pup!http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da.riscul asta este.

doar in Romania am gasit un dr care a vrut sa imi preia sarcina.

in afara nici vorba.

 

stiu ca aveti dreptate,dar cand il vad cat de scump,cat de frumos este,parca as mai vrea un strumf, o strumfita.ce o da Dumnezeu.

cand stau s ama gandesc,imi dau seama ca as innebuni sa il creasca alta mama.

 

mai ales ca ,atunci cand ajung acasa,se suie la mine in brate, apoi imi arata tot ce stie, tot ce a facut el ziua, ne jucam.pe scurt,nu ma lasa sa mai fac nimic.

am luat un bebe de jucarie si l-am pus la san,i-am luat manuta si l-am pus sa il mangaie.i-am explicat ca e bebe mai,mai, frumos, si scump si mic.

in secund aurmatoare l-a luat , la aruncat jos, si a calcat cu piciorul pe el.

l-am certat,dar, in ciuda tonului meu, m-a luat in brate, a inceput sa ma muste, sa ma baloseasca si sa zica mami, mami.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu trebuie sa constientizezi ca ai fost f norocoasa ca ai putut duce sarcina la termen si ca nu ati patit niciunul nimic,gata acum te bucuri de el si Dumnezeu stie ce planuri are cu tine[flo]

 

anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

 

VARA 2011-AC1 SI AC2

 

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus o poza la teste...in colectia liniute de uscare [:D].liniuta foaaarte palida.Cat pe ce sa ma bucur,apoi mi-am amintit ca nu se citeste dupa 10 minute rezultatul.

Vad ca totusi pe poza nu se vede mai nimic,trebuie ochi antrenati hahaha.

Pe maine mi-am luat barza tip caseta.Ati avut aventuri neplacute cu ea?[alcool]

 

___________________________________id="green">

 

Mamica mandra de id="size2">Timeaid="size2">id="Century Gothic">id="green">

 

Povestea noastraid="Century Gothic">id="green">

 

http://www.fertilityfriend.com/home/19d912

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Kimmy
Am pus o poza la teste...in colectia liniute de uscare [:D].liniuta foaaarte palida.Cat pe ce sa ma bucur,apoi mi-am amintit ca nu se citeste dupa 10 minute rezultatul.___________________________________id="green">Mamica mandra de id="size2">Timeaid="size2">id="Century Gothic">id="green">Povestea noastraid="Century Gothic">id="green">http://www.fertilityfriend.com/home/19d912
align="right" id="quote2">Unde ai pus testul?http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Citat:
citat din mesajul lui Kimmy
Am pus o poza la teste...in colectia liniute de uscare [:D].liniuta foaaarte palida.Cat pe ce sa ma bucur,apoi mi-am amintit ca nu se citeste dupa 10 minute rezultatul.___________________________________id="green">Mamica mandra de id="size2">Timeaid="size2">id="Century Gothic">id="green">Povestea noastraid="Century Gothic">id="green">http://www.fertilityfriend.com/home/19d912
align="right" id="quote2">Unde ai pus testul?http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.id="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">teste sarcina-linii de uscare___________________________________id="green">Mamica mandra de id="size2">Timeaid="size2">id="Century Gothic">id="green">Povestea noastraid="Century Gothic">id="green">http://www.fertilityfriend.com/home/19d912
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Histamina nu iti cunosc povestea dar pot sa spun ca esti o luptatoare iar Dumnezeu te-a inzestrat cu curaj, incredere si optimism, iti doresc din tot sufletul sa fiti sanatosi.

 

In curand [gravired]

Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!

ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna...remember me?

V-am citit mereu dar am preferat sa stau un pic pe margine pentru a-mi reorganiza viata.Din pacate am mai ratat o sansa acum trei luni de a deveni mamica,o regret,si am mers mai departe.Nu as vrea sa intru in detalii,pentru psihicul meu motto-ul e: sterge tot raul,intra la viata cotidiana si viseaza in continuare.

FELICITARI NOILOR GRAVIDUTE!!!ylary si stefulici,o odisee de vis si un bebel sanatos care sa va minuneze vietile[pup]

multa bafta celor care asteapta testul pozitiv,si spor la prestat celor care au pozitiv la testele de ovulatie.

HISTAMINA,esti o luptatoare,sper sa gasesti echilibrul cel mai prielnic pentru voi,decizia salvatare.Ma bucur pentru Sebi si performantele lui[flo]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! La mine din pacate si luna asta e ratata. Eu simt totusi ca a fost ceva luna asta, dar ca nu a vrut sa ramana. Asa ca a inceput un spotting maroniu abundentsi deci probabil pana diseara declar si Z1.

Stefulici o sete puternica poate ascunde un diabet. Am auzit si de cazuri de ”diabet al sarcinii” sau ceva de genul, eu zic totusi sa-ti faci si o glicemie. Sanatate multa!

Miky tu ce faci? Au venit uratii sau ne dai o veste bune?

 

 

 

 

Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...