Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (724)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Buna [pup]Iulia, imi pare rau! [flo]Moni sunt curioasa si eu de schema ce urmeaza sa o faci.Eu sunt inca in butoi... sper sa mai imi revin maine, ca sunt acasa.Vorbim maine. [pup]On voudrait bien un mini nous...Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">Gaby,am pus schema mai sus,eu parca am mai iesit din butoiparca sunt mai okpana acum eram asa neagra, nici cu sotul nu mai comunicameram nervoasa si tristaacum ca vad o schema de tratament ca se contureaza si parca prind si eu iar aripinoroc cu speranta asta ca ne mai anima...[pup]Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2), negativ (analiza 3)Proteina S 60% (60%-140%)Pro C Global 0.80 cut off 0.80Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">Moni[pup][pup][pup] si multa bafta sa iti fie de ajutor tratamentul[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bun am facut un rahat evident, nu se vede decat sacul gestational si o chestie miiiiiiiiiica despre care crede ca ar fi embrionul dar e prea mic. E in uter. Deci nu mai pot fetelor va jur eu nu mai pot asa, o iau raxna, vroiam sa ma linistesc si acum sunt tare trista. Nu ma asteptam, nu ma asteptam sa nu se vada macar vezicula vitelina.

Ma rog o sa mai fac beta peste beta pana o sa o iau razna sau pana o sa il vad

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

bebedoiu

Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...