Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Arcadia - Iasi(24)


Recommended Posts

Mada..nu avea programat control...avea contractii dar nu s-a dus cu gand de nastere...eu cred ca sa vada dak a inceput procesul nasterii sau nu. Spre exemplu la mine a inceput duminica si abia marti am nascut...dar n-am stat in spital in timpul asta.

 

Mami fericita de strumfita si [gravi] 22+ cu Motzata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Am gasit acest forum acum 2 sapt si de atunci tot citesc toate discutiile si din capitolele trecute. Va admir pe toate si sper cand o sa vina si bebitza al meu sa fiu o mamica priceputa:D.

La arcadia merg si eu de cand am aflat ca sunt insarcinata si pana acum sunt foarte multumita.

FELICITARI IONELA SI UN BEBE SANATOS!

P.s. Dak tot se inputinau burticile am zis sa trec si eu la "atac".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DadaIna
Neata fetelor!Lena cred ca docrorul se referea la "vaccinul nostru" cel gratuit sau la "cel strain" care se plateste.De ce sa iei cantarul de acasa?Nu au la cabinet?
align="right" id="quote2">aham, Dada si voi de care ati facut?Nu nu, sa imi dea ea un cantar pana la 1 an, ca sa il cantaresc acasa, sa nu fie nevoie sa mergem la ea :)Bine ai venit Simonik21 !__Lena - [mamica] fericita a Maiei Bebe Maia - 8 oct 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la mamici si burtici! Va citesc in fiecare zi de aproximativ 1/2 an. Pana acum m-am considerat o aspiranta in tacere insa acum am bucuria sa spun ca si eu sunt o viitoare mamica ce vrea sa nasca la Arcadia. Medicul meu personal este DR. Magaleas Viorica Agrigoroi si am numai cuvinte de lauda la adresa ei. Broscuta din burtica are aproape 10 saptamani si am vazut-o deja cum zburda.

Felicitari Ionela pentru curajul de a naste natural. Esti un exemplu pentru mine. Mult succes in proiectele tale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Shoshonik
Salutare la mamici si burtici! Va citesc in fiecare zi de aproximativ 1/2 an. Pana acum m-am considerat o aspiranta in tacere insa acum am bucuria sa spun ca si eu sunt o viitoare mamica ce vrea sa nasca la Arcadia. Medicul meu personal este DR. Magaleas Viorica Agrigoroi si am numai cuvinte de lauda la adresa ei. Broscuta din burtica are aproape 10 saptamani si am vazut-o deja cum zburda.Felicitari Ionela pentru curajul de a naste natural. Esti un exemplu pentru mine. Mult succes in proiectele tale.
align="right" id="quote2">Bine ati venit Simonik si Shoshonik, va doresc sarcini fara probleme si sa aduceti pe lume copii sanatosi!Dr Agrigoroi Viorica e tare draguta, consemnez!Oiyoy, e tare frumoasa pagina de ianuarie...mai ai si altele?Mamica Estelei , 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...