Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 141


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va multumim din suflet pentru urari. Imi cer scuze ca abia acum apuc sa scriu dar am avut o zi cam nasoala. Lasand deoparte bucuria sarbataoririi lui Danut pe langa cate suparari am tot avut azi am cedat si m-am certat cu sotzul de dimineata. El mare capcaun, eu nervoasa si am facut din tantar armasar. Pe seara s-a mai detensionat situatia si abia acum au plecat ai mei.

 

mami fericit de Danut 28.10.2009

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
[s]La Multi Ani Vladut !!! Sa ai o viata minunata ,sa fii vesel ,sanatos ,norocos si fericit!!![s]id="size3">
id="blue">Marga ,sa va umple mereu sufletele de bucurie !!![flo][flo][flo]
align="right" id="quote2">. Ce drauguta esti, eu vroiam sa las cinsteala si sa o intind, acum iti dau in mare [pup]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa ma bag la un episod din Dexter ,am terminat de citit forumul. Iata ce a iesit [:)]

 

Magda cum se simte Rares?

 

Natalia imi pare rau de micuta Amalia ca s-a imbolnavit asa des. Dar o sa devina mai puternica ,ai sa vezi . Altceva ce ne mai povestesti de ea?[pup]

 

Gabitza vai ce mai trageti si voi .Doamne ajuta sa se insanatoseasca curand gemeneii frumosi [pup]

 

Raluci la cat mai multe saptamani complete de gradi [pk]

Imi pare bine de tzitzi .Cum sunt durerile cand suge ?Mai sunt ? Eu din pacate nu le-am rezistat si biata Stefi a fost nevoita sa piarda tzitzi.

Cu vorbitul pliiizzz nu te stresa ,chiar nu e cazul.

 

Ancutza fir-ar ea de moda a masinilor .Eu zic sa nu mai tineti pasul cu ea de acum incolo .

 

Ali eu nu cred ca e musai sa vorbeasca perfecct la 3 ani ,sunt copii care abia la aceasta varsta isi dau drumul la gurita .

Pe Mihai il pot vedea in poze undeva?[pup]

 

Dymomo [pup] sa -ti treaca supararea pe sot .I-a placut lui Danut sa fie sarbatorit ?

 

Many [pup][pup] sarumana de cinste .

Petrecere frumoasa maine!

 

Multumim mult de tot pentru cuvintele frumoase scrise puilor mei [asia].

Costumul de baie roz a fost al Stefaniei .Sper sa nu ne certe prea rau Iustin cand o creste si s-o uita la poze [:D] . Palaria roz o cere el ,a mers asa si pe strada de multe ori pt ca altfel nu ne intelegeam cu el [:D] .Pana acum a cerut tot felul de lucruri de la Stefi ,mai putin rochite si fustite .De ce ,nu stiu [:D] Codite si clame in par vrea ,dar inca n-a iesit asa din casa[:D].

 

Am gasit un site fain ,poate vreti sa va inspirati .

Torturi

Sa va uitati in dreapta ,sunt foarte multe torturi pentru copii si nu numai. Eu am ramas ca la dentist .

 

Noapte faina si weekend frumos!

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza

Cafea? [cafea]

 

Shtephy, uaaauuuu ce torturi.....

Vad ca ai revenit in forta.... asa sa ramai[pup][flo][flo][flo]

 

 

[s]La multi ani, Vlad!!![s][s]id="size4">id="blue">

 

 

Eu sunt zob, praf cu nervii.... ma doare si capul.... dr mea e plecata din localitate... sunt singura cu Mihnea care are si el o zi proasta, se pare( e marait si nemultumit).

UFFFF!!!!!

 


Mami fericita de [copil]Mihnea (14.11.2009 ) acum [gravi] id="blue">id="size1"> 40+ id="red">id="size4"> cu [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !

Aseara mi s-a facut somn si n-am mai fost in stare sa ma uit la Dexter ,asa ca am visat criminali in serie [alcool].

Cat se joaca frumos copiii ,savurez cafeaua si apoi iesim la joaca.

 

Ionela sper sa treaca durerea de cap ,sa nu te mai simti zob si sa ai o zi frumoasa . Precis Mihnea e morocanos de dimineata doar .[pup]

 

[pup] fetele ,weekend minunat !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...