Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv in Ungaria 97


Recommended Posts

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cunosc faza asta[:D] noi suntem la faza..."maseaza-ma usor cu crema in fiecare seara...peste tot...cand ies de la dush" ce mai profit de el si-l exploatez....si ce-mi place ca se supune fara sa cracneasca[:D][:D][:D] drum bun maine Dumnezeu cu voi si nimeni impotriva!!!sa ajungeti cu bine acasa!!! ma bag la somn...ca simt ca incepe programu cu ovarele[bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Adi Felicitari!!!! Sa stai potolita!!! Vesti despre mine: sunt bulversata, sangele este in can't mare, rosu curat iar rezultat Beta : 5,79.. Parerea mea este ca sunt insarcinata dar am un risc IMENS de avort... Cred ca asta imi este dat sa traiesc..cand ma obisnuisem cu gandul...am ramas muta, uimita...imi venea sa urlu de bucurie dar cand m-am dus la baie ..curge tare mult Nu stiu ce sa cred, iar scris dr, acum astept raspuns.. In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului! "Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor si bafta la toata lumea !!! Ia bagati lista aia defalcata si eu va traduc daca va mai intereseaza [pk] Maine dimineata sper sa ma lasa piticii mei [pup] O unguroaica din Bucuresti care va citeste si va tine pumnii!! Kittyke mamica lui Fanni si Mark 16.10.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...