Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv in Ungaria 97


Recommended Posts

paunas inainte de primul FIV am avut 3 luni de AC pt ca nu imi ieseau bine analizele de ziua a 3-a. La urmatoarele 2 FIV-uri n-am facut decat stimularea pt. ca apoi mi-au iesit analizele in limite. Progesteron injectabil nu am facut.[flo] [ruga] Va iesi soarele si pe strada mea [ruga]
MTHFR - A1298C,genotip homozigot,3 sarc oprite in ev(5s,5s,7s)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ei, na, ca mi-ai raspuns cu 5 secunde mai repede decat am pus intrebarea.[alcool] Las' ca e de bine, daca te dor.Eu asa stiam ca nu mai e sarcina, ca nu ma mai dureau sanii si nu mai aveam pofta de mancare.(asta la sarcinile naturale)[pup] [ruga] Va iesi soarele si pe strada mea [ruga]
MTHFR - A1298C,genotip homozigot,3 sarc oprite in ev(5s,5s,7s)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pamy
goggy [pup],oare exista mai multe feluri de cycloproginova?Eu am citit prospectul la el si scrie la atentionari ca nu e indicat sa se fixeze o sarcina sub tratament cu acest medicament.
nu stiu sa existe mai multe feluri de cyclo progynova... doar foliile acelea impartite in jumate pastile rosii, jumate albe. acu' nici prednisonul nu stiu cat de indicat e in sarcina dar trebuie luat in Fiv. Probabil conteaza foarte mult protocolul dupa care sunt luate pastilele, o fi contraindicat sa le iei p-alea rosii....chiar nu stiu. Dar am vazut ca e un medicament care se foloseste frecvent in tratamentul de sustinere ca suport pentru endometru. [gravi]6+ MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...