Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv in Ungaria 97


Recommended Posts

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

paunas...ma duc sa ma arunc de pe casa!!! AC=anticonceptionale da,am inceput stimularea acasa...m-am prezentat acolo in ziua 6 de stimulare. evident ca am fost chemata la monitorizare din 2 in 2 zile-altfel de ce as fi stat 17 zile la Budapesta???...analize suplimentare nu au fost necesare in cazul meu...iar tratamentul il primeam pe cate 2-3 zile...din monitorizare in monitorizare. spui ca ai 2 incercari la activ...am crezut ca nu mai e necesar sa reluam si sa punctam de n ori aceste amanunte...care se regasesc descrise in detaliu in capitolele trecute. vad ca nu esti pusa la curent cu procedura de la Budapesta...asa ca sfatul meu, sincer...este sa citesti capitolele din urma si-ti vei lamuri pe deplin totul...si daca nu intelegi ceva...intreaba-ne cu incredere...dar intai...documenteza-te nitel...serios...sa n-o iei personal...dar aspectele ridicate de tine sunt discutate si paradiscutate...si doar cateva capitole daca ai fi citit din urma ai fi inteles tot.[flo][flo] in rest...suntem aici la noi discutii[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...