Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si copii din Arges (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai eu in supermarketuri nu am vazut nimic si astea din magazinele din centru/mall sunt prea scumpe. Nu vreau pt gradi, ca sarafane am ceva, vreau ceva mai elegant pt ziua ei (da nu chiar rochie de seara[:D]) si daca se poate sa se invarta[bang] [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03//"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai eu nu m-am mai uitat acum recent dupa asa ceva, insa asta vara am vazut in gavana la 2 magazine (unul langa bancile alea in linie una dupa alta, celalalt magazin pe colt cu trecerea de pieton spre piata) niste rochide extreeeeeeeem de frumoase, f frumos colorate cu tot felul de flori, aveau si un fel de bleizer/sacou si palarioare asortate la ele doar 45-55 lei. erau vre-o 3 modele atunci, si nu erau pt ocazie ca si cum te-ai duce la vre-o nunta, dar oricum mai deosebite fata de rochiile de parc. fff frumoase!!! nu stiu insa daca mai au acum. sotul meu mi-a zis ca la argintex au bagat zeci de jocuri din acelea "lego" chinezesti de la 2 lei la 15-20 lei. eu + 1 pereche de pitici zgubilitici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anca si la mine la fel! am facut pana la masina, a nu stiu cata oara!!! am probleme cu o camera, nu stiu de ce pierde presiunea, am fost cu ea de 5-6 ori pana acum. cred ca va trebui sa cumpar alta noua. a trebuit sa las masina la un bloc in nord si sa vin cu autobuzul si era super aglomeraaaaaaaaaaat. am asteptat la 3 autobuze ca sa urc tot pe scara!!! parca plecau toti scolarii si liceenii si studentii la scoala deodata, asa ca nu sunt prea fericita... eu + 1 pereche de pitici zgubilitici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...