Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(61)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui anahadasa
Ce liniste e aici... Mamicile sunt ocupate cu gemenasii, dar burticutele unde sunt? [:D]Astazi mi-am luat si eu ceai de chimion pt prima zi dupa operatie, ca sa nu fie probleme cu tranzitul intestinal si injectia pt maturarea plamanilor la bebelusi. Chiar daca medicul n-a pomenit nimic de ea pana acum, sapt viitoare cand avem programare vreau sa-i amintesc si chiar sa-mi faca prima doza.Ana, mami de doi strengari si [gravired]32+ cu[fetita][baietel]https://picasaweb.google.com/117260797393410259869/Anahadasa
align="right" id="quote2">Eu ma pregatesc sa merg la endocrinolog la control acum. Conform analizelor m-a pocnit si hipertiroidia. [bang]Maine dimineata la 8:00 fac 12mg intra-muscular de Celestone si la 20:00 alte 12mg. Am emotii ca mi se pare cam soc doza asta de 24mg in 12 ore....dar probabil stie doctorita mai bine si am incredere. Sper sa le faca bine fetitelor si sa fie degeaba....adica....sa ajungem si noi la 36-37 de saptamani cand nici nu se mai punea problema de maturitate a plamanilor.Ana, eu tot nu am reusit sa vad pozele...nu am unde sa bag user si parola...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alexa, poti sa faci analize pt tiroida in sarcina? Ca si eu as vrea sa fac asa, un control de rutina, dar asteptam sa treaca perioada sarcinii, sa nasc si apoi sa merg...

In leg cu albumul, nu stiu, e un cont comun cu alte mamici de la bulgarasi de ian.febr. si poate de aia nu te lasa sa intri. Nu stiu, ca nu ma pricep f mult! [bang] Imi pare rau ca nu poti sa intri...

 

Ana, mami de doi strengari si [gravired]32+ cu[fetita][baietel]

 

https://picasaweb.google.com/117260797393410259869/Anahadasa

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...