Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat...........adoptie(42)


Recommended Posts

Buna fetelor!imi cer mii de scuze ca nu am scris cam de mult pe aici insa nu aveam noutati iar in ultima faza nu eram sigura insa acum se pare ca sunt pe calea cea buna[cheers] [hia]. insa ,in skimb ,am citit mereu ce ati mai scris voi pe aici am vazut ca au mai venit ceva fete noi si kiar si aspirante ....le urez tuturor mult noroc fetelor in curs de adoptie si multa fericire si muuuuulta sanatate celor norocoase care au deja bebeiii acasa.Cit despre mine ....sunt super fericita ca mi-am gasit in sfirsit fetita care mi-o doresc de muuuuulti ani!!!M-au kemat de la dpc mi-au aratat-o in poza desi pe urma am inteles ca era mai de mult facuta insa nu a contat am zis imediat ca vreau sa o vad si ,,live,,si a venit maternala cu ea la dpc si ......nebunie totala ,am fost super fericita ca ne-am inteles ffff bine de la inceput:ne-am jucat in fel si kip ,ne-am luat in brate, am ris ,ne-am pupat de parca ne cunosteam de o viata ....pe urma alta zi am fost la maternala acasa si am luat-o cu maternala in vizita la mine acasa si a fost o zii super ....iar acum astept cam vreo 3saptamini pina mi-o da acasa,iar pina atuci stau si ma uit la pozele ei si oftez ....mai merg si in vizita desi este undeva la tara dar .....asta e....mai am putin de asteptat pe linga cit am asteptat pina acum....asta e o nimika toata ...ce sa mai? e o fumoasa o scumpa o rinjita care ride tot timpul(adica e f vesela)e sanatoasa decit ca are ceva probleme cu alergiile la tot felul de medicamente -antibiotice ......dar ne facem noi bine nu asta e problema....are 1 an si 9 luni si vom fii f fericite impreuna.Daca ma va ajuta cineva si imi va spune cum sa pun poze pt ca va rog ffff frumos ....desi stiu ca ati tot explicat si altor fete dar nu stiu unde sa dau ca sa vad ;asa ca daca poate cineva sa ma lumineze si pe mine ....va rog mult si va multumesc anticipat... Asadar va pup pe toate va doresc tot binele din lume si voi revenii cu amanunte ....pikante.....despre noi doua:) eu si fetita mea ....va pupam dulce carmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma bucur pt tine GULSER, sa te bucuri de ea si sa fiti fericite impreuna. Eu pe data de 24.09.20007 am depus dosarul si acum asteptam cu nerabdare prima vizita a asistentului social acasa. Ma bucur pentru toate mamele care au puiutii acasa cu ele. Multumesc Liliana ca m-ai trecut si pe mine pe lista. Borislava
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani lui ale si din partea noastra!!!!!!!!!!!! Criss sa-ti traiasca fetita,sa va bucurati impreuna de fiecare clipa. Ioana...............baiatul tau este superb.Intr-adevar ce frumosi sunt copii nostrii!!!!!! Felicitari carmen pt fetita! corina urziceanu http://pg.photos.yahoo.com/ph/corina_urziceanu/my_photos?urlhint=actn,del%3as,0%3af,1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...