Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (88)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui luminita42
Gali daca te oferisi iote colea descriere la mine pentru prima pagina! Fata sa ma faci vip! Hi,hi bag si CV-ul daca mi-l ceri![:D] Mersi si te pupacesc![pup] luminita42- varsta la care numaratoarea se opreste 42 ani, Berbec, satena, 1,65 si 56 kg, independenta si idealista incurabila, rezerva ovariana sub limita, cu o fetita de 21 de ani, recasatorita cu sot Balanta, fara copii. Ziua de nastere 30 martie. Ziua de nastere bb1 14 martie. Zi de nastere caine 14 mai.[:D] Mona m-am insolat raaaau! 14 grade! [:D][pup]
aliooooooooooooooooooooooo!!![batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba] d-naaaaaaaa!! daca nu va superati/superiti, dvs doriti modificare?[:D][:D][:D][bascket][bascket][bascket] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
ceva interesant: http://www.petitchef.ro/retete/antreuri/rulouri-festive-fid-729906?in=nl_daily&utm_source=daily_menu&utm_medium=email&utm_campaign=Menu_email&utm_content=title http://www.petitchef.ro/retete/desert/tort-de-piscoturi-cu-crema-de-coacaze-fid-722989?in=nl_daily&utm_source=daily_menu&utm_medium=email&utm_campaign=Menu_email&utm_content=title sper sa va placa![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Fataaaaaa Gali, piei cu ispitele d'aci. mancai 4 biscuiti adica 280 kcal pe la 9.00 mai bagai un sandwich de vreo 300 kcal pe la 11.30 pana acu am 580 de kcal!!! Mai am dreptul la vreo 700 kcal pana diseara! pai daca bag o felie din tortul ala (are 400 de cal precis/pe 100g!), e clar ca nu mai am dreptul la o cina serioasa :-((((((((((((((( Treci fata la slabit ca vine vara!! [olala][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi[nl]daca nu ai zis ptiu,ptiu ptiu,in [balcon],tot degeaba!![:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luminita42
Daaaa, sarumana, eu doresc modificare![flo]
ok,baby, just a moment,plizzzzzzzzzzzzzz![:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, ia vezi, e bineeeeee??[pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si tu,brutus??? eteeeeeeeeeeee,hand made!!.... daaaaaa,pana acu ce facusi???[:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mona40
Fete, daca nu ma baga nimeni inseama ca m-am certat cu Tarzan al meu...o consolare ...ceva...eu ma mut la "Hand made"...si gata[:D] Ma fac cusatoreasa[alcool] Mona [:)] zuza [buburuza]
Monaaaaaa[pup][flo] lasa ca trece, nu pune la inimaaaaaa. Io vrusei sa zic, ca nu merita sa te certi cu seicu' pentru o podea! Mai bine o lasi nespalata, pana ii vine chefu' baiatului!.. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
Citat:
citat din mesajul lui luminita42
Daaaa, sarumana, eu doresc modificare![flo]
ok,baby, just a moment,plizzzzzzzzzzzzzz![:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
fataaaaaa, pusesi ziua de nastere a "cuinelui" cu marou si fata cu galben pai!!!!!!!! Fuse glumaaaaa cu cainele , bre, nu-l pune!.. ca altfel trebuie sa pun si papagalul ca se supara! asa ca strege de tot cainele! pup![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...