Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tigai ceramice


ali

Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui laura.carol
DM este un magazin cu produse din Germania si se gaseste in fiecare galeria Real. Laura mami de Sofia 11 luni si Denisa 5 ani si 8 luni
da-mi voie sa te contrazic un pic. la noi in ploiesti, galeria real NU are magazin DM; exista un magazin DM, in zona de nord a orasului. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Citat:
citat din mesajul lui rapsody
Am vazut in catalogul Selgros o tigaie gen dry cooker la 35 Ron. Ce parere aveti, e buna de ceva, lipeste?
cu siguranta nu este cea originala. pe aceea o am eu si pot sa spun ca sunt multumita de ea. intre timp mi-am achizitionat si tigaia cu interior ceramic din carrefour (marca proprie), este excelenta. nu se lipeste nimic, se curata foarte usor. am preparat in ea clatite, omleta, friptura, legume gratinate, orez cu legume. pont : daca nu o gasiti in varianta cu tot cu capac de sticla, puteti cumpara capac separat, la dimensiunea dorita, din selgros, sunt niste capace no-name foarte ieftine, 18 lei. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...