Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

helloooooooooooo!!!!!!!! nu-i nimeni acasa??????? AB - ne-a fost dor de tine![:)] ramona- care mai e situatia? le-a trecut?[pup] cercei - avem . le-am pus pana in 6luni. la prima a plecat sotul la mall si cand s-a intors, mi-a zis ca are o surpriza pt mine[:D],m-am uitat dupa ceva voluminos sau vreo cutiuta ceva, nimic......surpriza- fata cu cercei[:D] ocebine- distractie placuta la nunta! pana la urma cum te imbraci ? nu mai stiu ce-am citit,am imbatranit[q]ma duc sa beau un ceai .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

AB-Ac,tare ma bucur sa te "revad"[olala][flo][flo][pup].Mai spune-ne de prunci!Ce varste au acum?
Eu nu am dormit....din cauza de durere de cap si de gat.Cred ca toata ziua o sa beau ceaiuri...si o sa stau in pat[:p][zid]
CENIA,vreau vesti bune despre tine si despre [bebic] noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pumba, sint un pic mai bine. De fapt Ana pare OK, atita vreme cit sta in casa. Ieri am avut polen 11.5 din maxim 12 (pe pollen.com). Azi e "doar" 11. M-am trezit si eu cu usturime in git. Si eu m-am gindit la Cenia, poate ne da de veste in curind. AB, poate ne vizitezi mai des ca vezi cit ne-a fost de dor de tine! La multi ani tuturor de Florii! Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani floricelelor! Eu am asa un feeling ca Oana C a nascut, chiar sunt curioasa, in cate saptamani era ea? Cenia nastere usoara si bebelus sanatos! cum o fi sa nasti in 2 ore? mie mi-a luat doua zile:)) Sinzi, Mirela cum este bre in creierii muntilor? Azi am facut tarta cu capsuni, mmmmmm, super buna a iesit! Sa avem pofta[:D]. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohhh really? Nu stiu de ce aveam senzatia ca are peste 37 de saptamani. Atunci sa mai stea bebita ca caldurica. V-am spus ca am facut si paine[:D]? am framantat la ea...dar a iesit delicioasa. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miere, ce harnicuta ai fost! Cred ca de la micul chiul ti se trage, ai nevoie de "repeat" din cind in cind. Deci Hilde, cum a fost la medic? Multumim pentru urari. Miine e ziua Anutei, azi ii ducem la dinner la Purple Cow, ca au un trenulet din ala suspendat, cred ca o sa ii placa. By the way, sa nu uit, mai ales ca miine alerg de colo-colo - la multi Andra de Mihutza![s] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, nu am nascut, mai [:D] Asa devreme? [alcool] Si la ce am Feisbucul? Anunt acolo cind nasc, dar sper sa mai fie vreo 3 saptamini pina atunci. Am avut in vizita niste super prieteni de familie (din Long Island), cu copiii lor si ne-am distrat bine de tot, am facut leg of lamb, chicken parmigiana, am fost la plimbare pe plaja in Rehoboth Beach, stat de vorba pina noaptea/dimineata tirziu, copiii au avut fun nebunie ... Ramona, la multi ani pentru Anuta!!! Oana [gravi] [fetita]34+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005) I'm not a bitch, I just have a low bullshit tolerance.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...