Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Andrada
Nu cu mama. Aia cu maam e alta chestie. E amarita acu saraca mi-a murit matusa, singura ei sora, aseara ii aranjam chestiile in geanta cica: ce-ar fi sa nu fie adevarat, poate e o gluma proasta a lu var-tu, mi s-a rupt inima. Vorbeam de chestii d-astea de te juri ca ca n-o sa faci niciodata si parca inadins ti se intimpla pe dos si ajungi sa faci. Parca vad ca imi iau ciine si-l tin in sling (copil nu mai fac)[:D] si la ciine nu-mi pasa de coloana:) Buflea slow down!! Oce are dreptate, vezi cum merg treburile, da-i timp sefului sa se adapteze cu tine, si noua ne-a luat ceva[:D]
Pai cum ramine cu "never say never"?[:D] Condoleante pentru matusa ta. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Io cred ca nasc spalind vase [bang][alcool][q][help][xx(][batcap][haibat] Bai, frate, nu se mai termina, zici ca am 15 copii, nu alta. Dimineata le spal, chiuveta straluceste, ziua urmatoare da pe linga, plina de vase [q] Si e de-aia dubla, cu ditamai chiuvetele! Imi vine sa fug in lume [recevere] Imi bag picioarele in "going green" si-o sa trecem la farfurii de hirtie! Si mincare gata facuta, cumparata de oriunde, ca nu mai tine! [bang][bang] Oana [gravi] [fetita]34+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005) I'm not a bitch, I just have a low bullshit tolerance.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nenica, tu speli vase o data pe zi ? Eu le spal dupa fiecare utilizare ...de altfel nu suport sa am vase in chiuveta, mi se pare ca se usuca mancarea pe ele si o sa mi le bazaie mustele ...si Oana sa vezi ce urmeaza cand o sa ai 2 copii. Eu abia astept sa introduc "chores" - spalatul farfuriei proprii va fi prima sarcina [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hayaaaa ... "prietena" mea m-a invitat la dinner, cica intr-un club unde are el un prieten care canta live ... Hmmmm, asta o fi poponauT sau poponautA. Ce naiba o vrea de la mine, ca nu stiu de ce ma gandesc numai la prostii [:D]- nici nu stiu cum sa ma eschivez, sa ii spun ca nu imi plac damele, ca nu imi plac barbatii (ca el) sau ca nu imi plac cluburile - desi asta ultima ar fi o minciuna. Nici nu i-am spus barbatului ce valuri de admiratie primesc pe aici - mi-e ca face misto de mine. Poate imi zice - du-te si vin-o acasa sa imi aratai ce ai invatat [:D] Ce ar fi sa ma duc la clubul ala, cu barbatul - sa vedem cui ii pica fatza [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot o data pe zi, dupa ce mancam le punem direct in masina de spalat (sau cel putin asta e intentia) si seara ii dau drumul. Ce se mai strange dimineata le spala sotul in pauza de pranz[:D] (de la o vreme nu stiu ce l-a apucat, dar vine acasa in pauza de pranz si da cu aspiratorul, basca spala vasele si strange prin casa[alcool]) O fi cazul sa postez un subiect la "in unul sau in doi...mergem mai departe"??? O avea vreo amanta?[:D], da stau in dubii dc sa il intreb sau nu ca tare bine e sa vii acasa si sa nu ai nimic de facut, cred ca il mai las o perioada! Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, eu zic sa te duci...daca toti sint asa tinerei p-acolo, ei asa "socialize". E super bine ca te-ai integrat si te plac. Cu seful se rezolva, mai rau e sa intri intr-un "cuib de viespi" care le trebuie o gramada de timp de adaptare cu noua persoana. Andrada, condoleate. Miericica, daca face treaba, nu pune intrebari[:D] Doar ADMIRA! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa era si intentia mea, sa le punem direct in dishwasher, da' oricit m-as stradui, tot in chiuveta nimeresc; plus oale si altele in care mai fac mincare, plus cele din care terminam mincarea, pina seara se aduna toate [bang] Si dimineata o iau iar de la capat [q] Doris, pai ce-are, mai, daca mergi la dinner? Il iei si pe barbat cu tine, va platiti voi partea (ca sa nu se supere "prietena"), lasati copiii cu soacra sau cine e la voi si va distrati. Eu as merge, de ce nu, ca doar nu-l pierzi pe barbat cu popo aia [olala] Oana [gravi] [fetita]34+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005) I'm not a bitch, I just have a low bullshit tolerance.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, da, da, nu pune intrebari. Poate omul se simte vinovat la cit ai suferit cu toate problemele lui Aidan si vrea sa te ajute acum, sa te relaxezi cind vii acasa. Mai nasol era daca il sunai la lunch si nu raspundea la tel sau venea seara tirziu acasa, cu tot felul de pretexte. Iote, mai, nu are omul voie sa aiba grija de tine si sa te iubeasca, imediat sari la concluzii [:D] Sa nu uiti sa-i spui cit de mult apreciezi ceea ce face si sa-i dai rasplata seara [olala] ca sa o tina tot asa ... [pk] Oana [gravi] [fetita]34+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005) I'm not a bitch, I just have a low bullshit tolerance.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Oana C Doris, pai ce-are, mai, daca mergi la dinner? Il iei si pe barbat cu tine, va platiti voi partea (ca sa nu se supere "prietena"), lasati copiii cu soacra sau cine e la voi si va distrati. Eu as merge, de ce nu, ca doar nu-l pierzi pe barbat cu popo aia [olala]
1. Nu stiu exact daca m-a invitat cu barbatul [:D] 2. Nu il stii pe barbata-meu - el socializeaza greu in general, cu poponauti mi-e ca cine stie ce mai iese ...[:D] Dar daca merge tot serviciul, cred ca ma duc si eu ... va tin la curent daca mi-a pus cineva mana pe fund, sper sa simt, ca e cam mare si cam nesimtit (fundul) [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...