Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Au pair,cineva cu experienta?


Rayuela

Recommended Posts

Nu stiu unde sa postez subiectul asta,puteti sa-l mutati unde considerati ca isi are locul,incerc intai la generale. As vrea sa stiu daca e cineva cu experienta,ati avut vreodata au pair?Eu nu am absolut nici un ajutor,sint singura cu bebelusi de 6 luni(DOI:)) plus fetita de 7 ani,ma bate gindul sa angajez o fata din Romania,pentru ca ne-ar fi mai usor sa ne intelegem,stiti cumva vreun site de incredere?Am gasit ceva siteuri internationale,dar e cumplit de greu sa aleg pe cineva,o parte din anunturi mie imi suna a anunturi matrimoniale,fetele nu par foarte interesate de copii,mai mult sa isi gaseasca vreun dragutz:) Daca cunoasteti pe cineva interesat de munca,pliz dati un PM,sint deschisa sugestiilor,vreau o fata care sa iubeasca copii,eu sint acasa,am nevoie numai de inca doua maini,nu vreau menaj,nu vreau sa exploatez un om,cum stiu ca multi fac,vreau numai o persoana de incredere care sa ma ajute cu copii. va multumesc! Mami de Amelie 7 ani si gemeni Julia si Dionisie (19.05.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...