Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (63)


Recommended Posts

Hola, Hai ca macar acum daca e liber calculatorul sa scriu 2 -3 randuri . Sper ca in max o luna sa mai luam unul , ca nu se mai poate asa [:D]. Si tv vrem sa ne luam unul mare , sotul meu exagereaza de-a dreptul la dimensiune [bang], acum s-a decis la unul cu diagonala 42 , ma rog diagonala , caci cand s-a dus ieri la magazin sa ia , a vazut altul [bang][bang][bang] si iar s-a intors acasa sa citeasca referinte caracteristici [bang][bang][bang][bang][bang][bang]. Gemenii astia sunt ceva de GROAZA [:D]. Eu deja mi-am luat speranta ca va ajunge tv nou de pasti , cu atata nehotarare . I-am zis ca ma duc eu si i-au unul care imi place il platesc , si o sa gaseasca surpriza cand vine curierul la usa . [:D]. La Clara la capitolul jucarii de pasti i-am luat plastilina cu forme de modelat , o poseta cu ceva printesa , un lip gloss [olala][:D], niste agrafe . Plastelina si-o doreste de multa vrema , asa ca m-am indurat , ca e singurul lucru care il cere in mod constant . Sa vedem acum ce va fii pe jos [alcool]. Si mai vad eu , ca am vazut ca azi vine la un magazin ceva pija cu printese sa vad daca apuc sa o iau . Si atat ca are destul . Bee da seamana [:D] foarte tare . Asta poate ca Nicu zicea inainte sa se nasca ca el nu se vede tati de fetita [:D]. Ei na acum se vede [olala]. Ce mai face Tavi , e mai bine ? Denisa paste fericit sa aveti si voi . Moni tu in final ce i-ai luat Dianei de Pasti ? A , nu a facut maica-ta infarct de cadoul ce i l-ai luat lu Tudor ?[:D] Ingrid [pup] Eu lenevesc prin casa acum , si dupa-masa ma mai duc la lucru si dupa aia cred ca am terminat cu lucrul pana dupa -paste . Sper . Ana si Clara Francesca (16.01.2006) http://www.dropshots.com/ana_m1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. ANAMARIA cu cadoul lui Tudor ce sa zic,lasasem cutia mare cu care mi-a adus-o curierul pe hol la frate-meu si a ochit-o mami,dupa care a venit val vartej la mine sa ma intrebe ce i-am mai cumparat iar Dianei [:-@] ,eu ca nimic [:D] Pe urma i-am zis ca i-am luat lui Tudor ceva,i-am aratat o poza pe net si s-a agitat ca precis am dat vreo 2 mil pe ea - ha ha eu cu transporul am dat aproape 3,5 mil [bang] dar in final nu s-a crizat extrem de tare,ca ma cunoaste si se cam astepta ea sa o coc iar.Cica nu o deranjeaza,daca as sta bine cu banii ,dar asa ... tra la la [:-@] I-am zis ca pentru Diana am comandat demult carti - nu i-am zis evident ca de 2 mil [:D] si aia mare si groasa i-o dau ei sa o puna la "iepurasul" de la ei,asta impreuna cu una din cele doua rochite cumparate de la targul ala.Una o pun la noi,cu celelalte carti.Si mai are si setul de telescop-microscop,daca le mai vede si p-alea atunci sa vezi.Plastelina nu am gasit cu forme,dar a zis Cristi ca are el niste plastelina simpla si i-a dat-o pe aia ,dar e la mami.Nu mai am acum timp,dar urmatoarea achizitie aia va fi cred.Aaaa si in final,fratelo a acoperit el 3 mil din costul jucariei pentru Tudor,aia fiind de la el [8D] Deci cam astea-s cadourile,plus dulciuri,iepuri si oua din cioco imi da ea de la magazin.Nu am insa cadou pentru Tudor ca sa il pun ca adus de iepuras la mami ... asta asa de fatzada pentru Diana,ca mami i-a cumparat deja o sapca lui Tudor ca ii trebuia de urgenta,cica ala e cadoul de Paste de la ea.Dianei se tot agita ca vrea sa ii mai ia ceva bluza frumoasa sa aiba noua pe Paste,n-are decat ... si sandale a zis ca ii ia tot ea,dar nu cred ca mai apuca pana la Paste ca nu au bagat inca sandale prin magazine.Problema e ca Diana ar vrea totusi si ceva jucarioara,nu doar carti si haine ... asa ca o sa adaug ceva ieftinatura de prin piata - si ea tot pe d-astea prefera cosmetice si agrafe [:D] Poate ii iau si ei un lipstick ca tot pe al meu e calare.Ar fi tare incantata. Deci voua va aduce iepurasul si Tv si PC ,sau macar TV-ul.Noua cam nimic ,adica eu mi-am luat de la targ sandalele si jerseul ala,iar cu Ghita chiar aseara m-am certat ca i-am zis sa mergem azi sa isi ia ceva haine,ca umbla ca boschetarii [bang] dar am cu cine? [alcool] Zici ca e batut in cap! Sa nu va mai zic circ ca i-am ascuns o vesta si o scurta subtire de pe vremea lui Pazvante ,vesta i-am zis demult ca am aruncat-o, iar scurta cica nu stiu unde e [8D] E turbat ca nu da de ea,dar daca il mai vad imbracat cu alea drept turbez.Daca ii cumpar haine fara el pur si simplu nu le poarta [bang] Asa a fost cu vesta aia (d-aia cu buzunare multe),i-am cuparat-o cadou demult si un an jumate a refuzat sa o poarte,ca el nu poarta asa ceva ... si cand in sfarsit l-a lovit damblaua sa o poarte,nu o mai dadea jos de pe el [alcool] La fel fixuri cu incaltamintea,el nu poarta defel sandale sau bocanci,ati mai vazut asa ceva? [bang] Iar m-am enervat numai cand imi aduc aminte imi creste tensiunea [cusca]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BRANDUSA cum mai mananca Tavi al tau? Ca Tudor tare prost mananca deja.Asa a facut si Diana de la 5 la 8-9 luni a mancat ca un lup,dupa care pauza [bang] Pana la ora asta abia a mancat jumate din piureul de fructe adica cca 75 de grame si asta piure facut doar din mar si banana,nu i-am mai bagat in el nici cereale nici iaurt.Nici piscot sau biscuiti nu a avut chef sa rontaie azi,macar zilele trecute mai rontaia din alea.Ieri la fel abia a gustat din fructe si i-am facut combinatie cu de toate,inclusiv banana, fructe de padure,cereale si iaurt de m-a luat tati la misto ca ce terci ii tot dau sa manance [:D] Legumele cu carne si din alea putin mananca evident.Doar banana goala sau cu branza are mare succes in continuare si cerealele alea de la Humana din care ii mai dau seara.La lapte praf a prins gustul si bea cat ii dau,de obicei bibele de aproape 300 ml dimineata si seara,iar cand mananca rau ii mai dau si la amiaza cca 150 ml.Nu vreau nici prea mult sa ii dau ca sa manance si mancare.Azi ii dau spanac si galbenus de ou,ala i-a placut data trecuta asa ca sper sa manance. La noi a plouat deci nu-i de iesit afara ,cel putin nu inca.Dar a venit tati si sta cu el,numai bine am dat gata declaratiile la salarii si am intins hainele,ca azi iar am spalat,de data asta lenjeriile de pat.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar m-am gandit la Denisa si faza cu vaccinurile si aluminiul.Coincidenta sau ba,dupa vaccinul facut de Tudor la cca 6 luni jumate a facut o pauza cam de o luna la vorbit.Adica pe la 5 luni turuia cu DA DA DA si TA TA TA toata ziua,iar dupa vaccin niciun progres,dar nici nu mai prea vorbea.In schimb a "explodat" in perioada asta evolutia la motor,adica tarat,mers de-a busilea,in patru labe si ridicat in picioare. De cateva zile si-a revenit insa cu vorbitul,iar turuie,mai ales cand e suparat baga niste A-DA-BU-BA-BA-BE -uri si DE-DE-DI-DA-DE-DI-DA-DE-uri de mori de ras.Plus LA-LA-LA -uri si destul de des TATA si BABA,PAPA ba chiar si CACA i-a iesit [:D] in schimb nu vrea sa zica MAMA,daca ii tot repetam rade doar.Iar pe Diana continua sa o strige ADA [olala].
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Ana, deci azi e ultima zi de munca pana-n Paste. Mai da idei de papa deosebit, ceva? Tortul? Ceva super gretzos de special cu ciocolata. Pe al Denisei il pastrez pe cand face Tavi 1 an (Denisa, mai intreb atunci de tortul tau cu morcovi si branza) EU am avt mare succes cu cheesecake cu muuulta cioco, dar alea au fost ultimele 2, asa ca tb sa schimb. Moni, esti super tare cu jucaria lui Tudor! Cool. Azi a descoperit si ANa ceva de la iepurash. Ceva primit anul trecut de la cineva, un joc de care am uitat! Buun, buuun. Noi am tot primit cadouri si avem multe jucarii peste tot. De asta nici nu se simte ca nu mai prea luam. Cu TAvi si papa. Mananca! A mancat si cat a fost bolnav. Nu am eu de dat tot ce-ar manca el! FRucte aproape numai mere, rar si banane. Legume: cartofi, zarzavat, spanac si carne, ii plac tare mult. Acum 2 zile a mancat si galbenus in combinatie. Seara cereale. In continuare nu vrea iaurt sau branza in nimic! In greutate stagneaza de o luna pe la 8,3 kg. Dar e foarte lung. Poarta hainele celorlalti de la 1 an. Am scris eu aseara un mesaj si tot eu l-am sters....... Fii-mea maine incondeiaza oua la gradi. Iar Vineri ii duc cu gradinita la impartasanie. Inca meditez la atatea chestii. Nu stiu in ce masura e buna religia in scoli, gradinite. Hai la scoala da, dar la gradi? Nu ca n-ash fi religioasa si n-ah fi de acord cu Biserica, preotii, etc. Doar ca ma intreb care e impactul asupra unui copil mic. Pana la urma, aseara am vorbit cu Radu si am decis ca si cu religia o fi ca si cu Eminescu: daca nu iei contactul cu ea din timp, mai tarziu nu te mai intereseaza. Ce nu-mi placea mie Eminescu in copilarie, ca-l studiam si era obligatoriu ([bang]). Si acum mi se pare genial. Dar, deh, daca nu auzeam de el atunci, acum la 31 de ani, mai avea ce sa mi se para genial? In rest? Ana e cu perlele la zi.Da, stiu, ma laud. Dar eu nu am fost asa, nici Radu nu a fost asa, nici frate-meu nu a fost asa. Bine, noi eram rezultatul unui alt tip de educatie: mainile la spate, nu vorbiti, nu intrebati, nu miscati. Si pentru orice: bulina neagra, pus la colt sau linia la palma. Nemaivorbind de parinti mult prea stresati de ale lor (comunismul ala nenorocit cu lipsurile existentiale), ca sa se mai ingrijoreze de nevoile noastre afective (Astery, tu vorbeai de copilaria retraita cu Razvan). Si eu am fost un copil normal, intr-o familie normala, deci nu ma pot plange de greutati. Dar la varsta Anei mi-am inghitit atatea intrebari, incat mai tarziu expresia de la liceu, facultate, "aveti intrebari" ma bloca definitiv. Nu, nu aveam intrebari, nelamuriri, curiozitati, totul era clar. [alcool] Plec sa-i culc. [pup] Ana Teodora (22.12.2005), Razvan Dimitrie (26.10.2007) si Petru Octavian (11.08.2009) [url="http://www.dropshots.com/dochia"]poze1[/url] [url="http://picasaweb.google.ro/brindusa.ohreac/Iarna20092010#"]poze2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine a venit schimbul: a plecat tati si a aparut mami care se lupta acum amarnic cu Tudor.Cica sa il puna in bouncer ... pe cine? [:D] Sau in patut sa stea jos? de unde? Hop in picioare intr-o secunda [:-@] Mi-a rezolvat si problema cadoului pentru Tudor [pk] i-a luat o ieftinatura de jucarioara muzicala ,asa ca un volan cu ceva moaca de animal si vreo 8 butoane .I l-a si aratat lui Tudor,care vreo cinci minute a fost tot un zambet si o incantare [olala] si nu ii mai dadea drumul din maini ... dar dupa aia [recevere] [:D] Dar macar are ce ii pune si la mami de iepuras.Si Dianei i-a luat o pereche de papuci de casa,ca e obsedata sa nu raceasca.Dar e racita gata deja Diana,aseara era ragusita rau si tot nu ii tacea gura [bang] BRANDUSA ce fain ca inca mananca Tavi bine.Lapte tot asa des bea? Si fain ca aveti multe jucarii.Noi chiar nu avem multe,ca eu doar de Craciun,Paste si ziua lor le luam mai cat de cat,in rest doar maruntisuri.Dar chiar azi am sortat iar la jucarii de am aruncat o gramada de aiureli.Jucarii ca lumea nu prea avem, in schimb avem o valiza plina cu porcarioare de prin pufuleti sau kindere.Am umplut o sacosa numai cu pistoalele,masinutele ,inclusiv avioane,elicoptere si altele de gen,ca urmeaza sa i le dau lui Tudor in curand sa le smotoceasca.Mai am un sac cu animalute de plus de toate felurile,dar alea le folosim mai incolo cand Tudor va umbla bine deja si il trimit sa imi aduca iepurasul albastru,catelul galben sau pisica mov [pk] Asa faceam si cu Diana [8D]. De religie la gradi ce sa zic,chiar am vazut la gradi ca le dadusera sa coloreze un desen religios de Paste.Iar la liber sa deseneze un peisaj cu iepurasul.Tare dragute desene au facut [olala] Iepurasi,flori,fluturi,pomi,casute ... bine evident ca nu toti,dar cam un sfert din desene chiar erau frumoase foc.Si cel al Oanei de la care "fura" Diana idei era frumos! Diana chiar desenase un iepure cam uratel fatza de cum facuse altadata acasa ,dar tot i-a iesit ok desenul per ansamblu. Cand eram mica la noi acasa era atmosfera relaxata ,dar chiar nu tin minte sa fi avut cine stie ce intrebari in cap.Eram prea ocupata sa ma joc si sa desenez,iar mai tarziu sa citesc.Nu cred ca eram tare comunicativa si dealtfel de la 6 ani de cand am invatat sa citesc,am gasit tot ce ma interesa in carti [pk]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu am disparut de tot. sunt pe aici cu ale mele.[:D] Nu am citit mai nimic din cat ati scris[q]. Moni, Yacari le place si alor mei. Mult de tot. In fiecare seara la 7 se uita la asta. Anaaaaa, si em un scorpion asa nehoratat. am sta 2 luni fara televizor, pana s-a hotarat care sa-l cumpere[:D]. Oaau ce multe cadouri primeste Clara. aici nu se dau cadouri,doar iepuri de ciocolata, dar eu ca sa impac si capra si varza le dau unu mic. Fetele au niste rochite de printesa trimise de mama din Franta pe care din pacate nu le-am ascuns cum trebuie si le-au gasit. acum ma gandesc sa le mai adaug ceva fustite cu multe volanase si sa le dau (am vazut ceva la H&M, trebuie numai sa ajung sambata pe acolo), David va primi un ceas si niste bani la pusculita ca vrea bicicleta. Azi mi-am dat demisia. Nu ma simt eu in apele mele. Oricat de mult mi-am dorit sa plec de aici atunci cand vine vremea nu mi-e tot una. Nu-mi plac schimbarile. Dar tinand cont ca e numai jumatate de schimbare [:D] sunt optimista. de Paste nu prea avem nici un program special. Heinz va lucra in weekend peste noapte, si apoi luni dupa masa cateva ore, deci nu avem timp de plimbari. Dar poate e mai bine asa ca se anunta vreme rece, la noi s-au anuntat chiar ninsori pe maine[q]. Sper sa nu tina prea mult frigul, copii au urmatoarele 2 sapt vacanta de primavara. Pupazele sunt bine, ca ele. David si-a pierdut si cel de-al doilea dinte de sus si o astepta pe Zana maseluta care va veni pentru amandoi dinti. Tata-su i-a sus ca nu exista, dar el mi-a zis "dar daca exista mos Craciun si iepuras sigur exista si zana maseluta" cum as putea eu sa dezamagesc atunci copilul[:D] Va pup si sunt pe aici. Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/miraklucker/DinNouLaDrumSpaniaOct09#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Mit Kindern vergehen die Jahre wie im Flug. Doch Augenblicke werden zu Ewigkeiten.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIRA ce bine ca mai apari ,sper ca de-acum sa ai mai mult timp.Ca ziceai ca au depistat fetele rochitele ... azi era cat p-aci sa depisteze si Diana mea jucaria lui Tudor,adica partea detasabila,aia cu volanul.O pusesem in dulapul cu haine,mai sus intr-o sacosa si cum toata ziua o scot si o ascund la loc,am uitat sa maschez plasa cu haine si intr-o fractiune de secunda a si vazut-o [bang] si da-i si insista ca ce-i acolo galben in plasa aia [bang] Eu ca nimic,noroc ca eram pregatiti sa iesim afara si i-am zis ca-s haine vechi si am insistat sa mearga sa se incalte repede,asa am reusit rapid sa o dosesc mai bine si in loc sa pun o alta sacosa chiar cu haine ramase mici de Tudor si in ea deasupra niste ciorapi galbeni [8D][:D] De cum a revenit direct acolo s-a dus sa vada ce si cum si a facut o moaca zarind ciorapii galbeni ... dar n-a mai comentat nimic [:D] Asa ca am scapat de data asta,dar ea mai are antecedente de "scotocila" si depistat tot ce nu trebuie [bang] Dragut David cum asteapta el Zana Maseluta [olala] Si Diana o asteapta cam devreme din pacate.Apropo exista ceva poveste cu zana asta? Ca n-avem,chiar trebuie sa caut,eu doar de pe DC am auzit de asa ceva . Azi am fost dupa Diana la gradi,vai ce fain e acolo plin de pomi infloriti in curte http://www.dropshots.com/MONICA2010#date/2010-03-31/15:05:54 [olala],am si ramas sa se mai joace,ca tocmai ieseau afara.Si tot bantuind pe-acolo,aud doua colegute de-ale Dianei discutand in timp ce se dadeau in hinta: "Am un plan diabolic" iar cealalta "Eu am un plan si mai diabolic" [:0] ... va dati seama la ce desene animate se uita ei? [alcool] Ca sigur de-acolo culeg asa expresii.Acasa am intrebat-o pe Diana daca stie ce e aia diabolic,evident ca habar nu avea,i-am zis ca e "dracesc" ... dar nici dracusorii nu prea cred ca stie clar ce-s,eventual de la desenele alea maghiare,acolo am vazut ceva.Chiar ca trebuie sa incep sa ii citesc povesti clasice romanesti,un Danila Prepeleac ceva [:D] ... pacat doar ca nu le am in format asa atragator. Am iesit dupa aia pe-afara si cu Tudor si Diana,dar ne-a prins ploaia,adica nu chiar ca ne-am refugiat la magazin,mai mult ne-a intrerupt plimbarea.Ne-am instalat la frate-meu dupa aia,ca Ghita aspira de zor,a profitat ca suntem plecati.Afara Diana s-a plans ca ii e frig,asa ca am bagat in ea nurofen ,miere ... cred ca avea stare subfebrila,ca la termometrul de frunte nu arata nimic.Iar mainile ii erau reci,mai e si ragusita si mai si tuseste uneori de la gat.Gat care o doare,desigur [bang] Oricum vineri au liber la gradi,asa ca maine nu cred ca o mai duc,de altfel si azi eram cat p-aci sa o las acasa,dar a insistat ea sa mearga.Si o mai am si pe mami pe cap care ma inebuneste non stop "sa ii dau ceva" fetei ... pai ce sa ii dau? (antibiotic desigur [:-@]) Maine dimineata daca reusesc cobor si o duc sa ii fac exudatul mai bine,chiar de o sa primesc rezultatul dupa Paste.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.Eu la o cafea si piscoturi! Tudor e instalat in scaunul de masa ,iar Diana inca doarme.A dormit bine,febra n-a avut,doar ca daca mai doarme mult pleaca fratelo din zona si nu mai am cu cine sa il las pe Tudor 15 minute ca sa pot fugi la laborator cu ea.O sa mergem eventual saptamana viitoare ca tot e acasa.Asta daca tot o va mai durea gatul.Azi cred ca-s "de serviciu" full time cu amandoi pe cap,ca de azi pana sambata incepe balamucul deja pe la magazin,toti is pe-acolo.Iar mami are de vopsit si ouale. Chiar asa trebuie sa caut trusa aia de vopsit oua a Dianei si sa ii dau de lucru,fierb 5 oua special pentru ea,ca asa vreo ora macar sta locului [:D] Si probabil o tulim si pe-afara pe la ceva locuri de joaca.Daca ar fi si la ele asa iarba si pomi cum e la gradi la Diana ar fi beton,dar din pacate majoritatea din zona au doar peitris si nisip,iar pomi din parti,sau sunt inca prea micuti.Iarba cred ca e doar la cel de langa blocul lui tanti cea din Italia,buna idee,cred ca acolo mergem azi.Macar vad cum s-a mai inaltat viitorul mall ca e alaturi. Nu cred ca v-am zis,dar ieri a mancat Tudor intreaga portie de spanac si galbenus de ou.Gatite ca pentru noi,evident.Azi o sa pun niste pulpe de pui la cuptor si bag alaturi si catofi si chiar ceva morcovi si ii scot de-acolo sa ii fac piure,ca nu mai am chef sa fierb.Supa mai avem de salata verde. Si am si o veste buna,nu imi mai cade parul [pk] Joia viitoare mergem la tuns si eu si Diana si mi-am luat iar vopsea semi-permanenta sa mai maschez firele albe din fatza mai ales.Inca nu-s hotarata cat de scurt sa o tund pe Diana ... imi place tare mult de ea cu parul lung,dar e tare incomod,mai ales daca mergem si la mare la vara sau daca o dau la inot.Aaa am uitat sa precizez ca ma fac blonda de data asta. CRISTINA tu unde disparusi ? La bucatarie si plimbare? Sper ca sunteti ok.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau dragelor! Uite problema, am fost de colo-colo dupa trimiteri si analize si tampenii din astea, stiti voi. Intr-un cuvant, marti am di tati: ecografie, raze si programare la neurolog. Apoi, mai mult ca sigur, CT scan. Cica nu-i normal sa ma doara capul, zicea doctorita. Nu mai spune?? Ca o incununare, am de purtat ochelari. Daaa, si inca definitiv. 1,25 la stangul si 0,5 la dreptul. Nu-i hazliu? Mor de ras zilnic cand ma gandesc. Deci, am lipsit motivat.[:D] Giova, so Clau lucreaza cu ea. Foarte bine. Are gagica la clienti....si-a facut un renume bun pe piata. Mai activeaza ca profesor universitar, nu? Restul fetelor, va [pup], daca mai am timp scriu, dar prefer sa nu stau mult. Unu la mana, ma doare capul foarte tare si mi-e greata mereu si doi, sa nu-mi fortez ochii cat inca nu am ochelari. Citesc fix 5 min la cateva ore. Cam asa procedez. Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo1"] FILME 3 [/URL] Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...