Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui luminita42
aoleo,[:I] io nu stiu d-astea ca-s fata de la tara[:D]crezui ca e creierul [asia][:D] PS. editai ca va luasem mult din spatiu de barfit![:)]
fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........[haibat][haibat][haibat] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da alina si eu la fel ma plangeam ca sunt singura...e un shmecher.mie foarte drag[:)]il cheama Thomas dar noi i spunem Tommy sau Tommytza.intelege tot dar doar cand are el chef.nu e prieten cu apa si cand i promit baitza se tireaza[:D] el e copilashul nostru.in plan aveam intai catzelul,educat,crescut si apoi copilul.dar din pacate nu ni s-au indeplinit planurile si imi e teama ca imbatraneste saracu si nu are partener de joaca[q] CODRA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu
codra si eu am un catel westi de un an si 9 luni....lam primit de la sotul ca tot timpul ma-m plans ca sunt singur a
e o dulceata de catel
pe al meu il cheama lacky....pe al tau? buburneak
sa-ti traiasca si sa te bucuri de el[pup] CODRA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca inca e tinerel deabia acuma ii vine mintea la loc...al meu inca este asa de jucaus ca nu poti face nimic de el ,in orce vede joaca
dar is niste dragalasi
eu am obiceiul sa vb cu el ,sa ma cert si sa ma inpac ....mama mea spune ca o sa iau razna mai intales cand il las la ea pt o zi sau doua tot timpul o intreb daca are timp sa se ocupe de nepotul[:D][:D][:D] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu
lasa ca inca e tinerel deabia acuma ii vine mintea la loc...al meu inca este asa de jucaus ca nu poti face nimic de el ,in orce vede joaca
dar is niste dragalasi
eu am obiceiul sa vb cu el ,sa ma cert si sa ma inpac ....mama mea spune ca o sa iau razna mai intales cand il las la ea pt o zi sau doua tot timpul o intreb daca are timp sa se ocupe de nepotul[:D][:D][:D] buburneak
[:D]asa-i zice si taica meu:nepotu[:D] sa stii ca si eu am vorbit si vorbesc tot timpul cu el si conteaza foarte mult.ma intelege.cand suntem amandoi acasa(eu si sotzul),de mine nu prea asculta...adika daca i zic sa mearag la baie(ca sa-l spal pe labutze cand vine de afara),se face ca nu ma aude si se uita la al meu.el doar i arata baia si merge...si mie imi vine[bang] asta e...si-a ales sefu[:D] si al meu e jucaus dar e foarte cuminte...parca nu am catzel in casa[:)].nu stiu cum ar fi fara el... CODRA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de la real am si io![:D][:D][:D] e destul de ieftin, si nu prea pierzi nimic la el.... nu stiu la carrefour, parca la fel era pretul... il spal, cu atentie sa nu se faramiteze. il pun in castron, si presar sare si piper- sa se poate manca, ai grija![:D] faina, ou batut, pesmet! si in tigaie![:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...