Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (89)


Recommended Posts

hihihi, poate de fumul de tigara de la danny.....[:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect


Ada29- Z24CM Adria42- Z22CM Alina06st- Z? CM Amy2007- laparo pe 12.11.09; FIV- cel norocos[pk]in derulare,z.2 ET Ancamac- Z? CM AniG- Z15CM Babyblue- Z19CM, HSG pe 12.11.09 Beatrix69-[gravi]+25 [bibe] Bebenov- Z10CM Brunadria- Z17CM; se pregateste de FIV-cel norocos[pk] Cinezee- Z? CM Codra74- Z40CM Danny1- [gravi]+12 [bibe] Ellyshor- Z25CM, instilatii pe 01.09.09, drilling ovarian in aprilie Galliciana- Z29CM Guzelnico- Z20CM, laparo pe 7.11.09, FIV3-cel norocos[pk] nefinalizat Libra-[gravi]+18 [bibe] Libru- S18 A [:D] Lumy_Clt-[gravi]+26 [bibe][bibe] Luminita42- Z 2CM Lyly_mar- Z18CM Mami_vreau- FIV2-cel norocos[pk]in derulare MayanMistica- Z5CM Menics- Z? CM Micomic- Z 4 de la IAS3 mirela2 - Z6CM,histeroscopie pe 24 martie Mona40- Z12CM SabinaR- Z54CM Samira33- FIV2-cel norocos[pk]in derulare Simonia- Z? CM Sorinake- Putere si Curaj[pup] Soricica- Z5CM Violab- se pregateste de FIV2- cel norocos[pk] in aprilie *Spor la treaba fetelor care "se misca" natural! *Mult succes celor care se pregatesc pentru diverse consultatii/interventii/IA/FIV! *DD ajuta tuturor sa-si indeplineasca visul numit BB! [url="http://www.advancedfertility.com/ivfstim.htm"]IVF[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://ivfherbalsupport.com/index.php?cName=embryo-implantation-support"]IVF Herbal Support[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://www.fertilitylifelines.com/resources/gonal-fmulti-dose.jsp"]GONAL, CETROTIDE, LUVERIS[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://www.vitamix.ro/Suplimente-alimentare/Conditii-specifice/Vitex-Fruit.html"]VITEX FRUIT[/url] (incercat de Ada si Ellyshor[flo]) [url="http://ajanlo.kapu.hu/jatekok/post.php?id=80g95b02326b014c3d3"]BILE[/url] (recom. de Sorinake, postat de AniG[flo]) ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleu!! am uitat sa va spun: nico -ieri- va pupa pe toate,toate,toate! bea-azi, la fel-va pupa pe toate!! ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va pove apropos de animale ceva.a murit bietul dobermann.l-am ingropat in gardina.fetele i-au pus flori pe mormant.cand stam in curte ii dam drumul din tarcul lui cockerului sa stea cu noi.isi face plimbarea si cand se satura se culca pe mormantul prietenului sau.nu-s povesti toate istoriile despre devotamentul cainelui.am vazut cu ochii mei. mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]12+
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danny1
am uitat sa va pove apropos de animale ceva.a murit bietul dobermann.l-am ingropat in gardina.fetele i-au pus flori pe mormant.cand stam in curte ii dam drumul din tarcul lui cockerului sa stea cu noi.isi face plimbarea si cand se satura se culca pe mormantul prietenului sau.nu-s povesti toate istoriile despre devotamentul cainelui.am vazut cu ochii mei. mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]12+
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
Danny imi pare tare rau [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, ai dreptate,danny, cainii sunt cei mai buni prieteni, si simt tot!! da.....care fete,soro? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele si pupici la toate [pup] eu am vorbit cu surioara mea a mare, este ziua ei azi. printre altele, se pare ca va veni in franta cu serviciul pentru o luna, cred ca pun de o vizita![olala] In rest toate bune si soare azi. Burta ma doare si curge parca mai abitir decat luna trecuta cand am avut avortul..:-( Dar inca in parametri. LIBRA, ma bucur mult pentru tine!!!!!!! M-au trecut toate racorile pentru tine. acum pot s-o spun.[:)] Sunt foarte fericita pentru rezultatul de la amnio! Felicitari LIBRA![flo] Galii [pup] mancasi toata noaptea la petitul chinez![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

plec.va pup, prezente si absente.[:D][pup][flo] am vrut sa spun :sf de sapt placut.dar mi-am amintit ca e joi.las,ca va spun maine.[:D] bey,si eu am facut creier.l-am facut varza pe al meu.[:D] mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]12+
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...