Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui luminita42
Buna fetele si pupici la toate [pup] eu am vorbit cu surioara mea a mare, este ziua ei azi. printre altele, se pare ca va veni in franta cu serviciul pentru o luna, cred ca pun de o vizita![olala] In rest toate bune si soare azi. Burta ma doare si curge parca mai abitir decat luna trecuta cand am avut avortul..:-( Dar inca in parametri. LIBRA, ma bucur mult pentru tine!!!!!!! M-au trecut toate racorile pentru tine. acum pot s-o spun.[:)] Sunt foarte fericita pentru rezultatul de la amnio! Felicitari LIBRA![flo] Galii [pup] mancasi toata noaptea la petitul chinez![:D]
wowwwwwwwwwwwwwww,unde in franta,soro?? superrrrrrrrr! si ea berbeaca,sorooo?? Sa-ti traiasca sorela,sa fie fericita!!![flo][flo][flo][pup] la urma urmei, sora ta e si a noastra! ei,as,soro, azi mancai 1![:D] mama, mie de ce mi-e asa somn??[bang][bang][bang] sa va spun un secret: vorbii cu libra acu 2 seri, doamne, era asa bucuroasa!!se simtea in vocea ei!! dar,i-am spus ca , o bat![:D] asa ca, are rand asigurat, inca odata![:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
luminita citisem eu printre picaturi ce s-a intamplat in capitolul "cu pricina"... dar tot mi se pare prea drastica solutia gasita de ei... nu e drept sa le inchida contul... offff... [bang] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Da mai Lauriciul si mie imi pare rau. dar nu ai ce face in asemenea situatii, ca ti se da in cap cu regulat-mentul[:D] mi-e chiar ciuda.:-( vom vedea, noi sa fim sanatoase. [flo] Salutari gagicilor si pe ziua de azi Nico[pup], Beatrix [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danny,am inteles, ma bagasei in ceata.....[:D] ei,da tu de ce pleci la ora asta? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scorpiuta e [gravi]? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oare are ceva daca spal azi niste geamuri??[:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iar ati disparut![q] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve Gagici, Libruta...si eu trag bataita la fundulet...[pup] Evident ca totul e bine ..de ce sa nu fie? Fete, tocmai a fost in progr aici la tv si vorbeau de cate analize sunt facute degeaba in sarcina... Nu vreau sa sperii pe nimeni dar ideea era ca nu trebuie facute analize daca nu sunt necesare.. Era o fam care facuse toate analizele posibile...inclusiv cele nesubventionate...si credeti-ma ca aici se fac n-spe mii de analize...si toate au iestit bine... S-a nascut copilul si pe la vreo 2 ani au descoperit ca are...nu stiu cunm se cheama in romaneste...dar e aia ca nu te poti concentra...esti distrat...etc.... Acum nu ca e rau sau grav...dar stiti ca societatea te taxeaza... Oricum cred ca am vorbit cam mult.. Ce voiam sa zic este...Bravo Libra...ma bucur enorm ca ti-ai luat o piatra de pe inima[pup] Eu intru pe fuga... De maine sunt in concediu pt 2 saptamani..deci am sa intru mai rar ca vine si moata mea si plecam la Eilat... La noi seara de sarbatoare este luni seara...mancam mulllt..dar las ca mergem la innotat.. Mayan..baftalau..la examen..abia astept sa vad ce tort faci dupa reusita. Samira si mami vreau...si Amy va tin pumnii si sper sa vedem liniute rosii[pup] Simona,[pup] Sefuto, transmite-i lu' Bea si lu' Nasica salutari calde din partea noastra.Sper sa le "vedem cat mai curand" Lumi, cand trimitem petitia? Hai pupici din elicopter[bonjovi][tren][auto][parasuta] N-am gasit elicopter...da intelegeti voi.. Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moooooooooooooonaaaaaaaaaaaaa,sa nu indraznesti sa nu intrii, ca zau de te mai recunosc![:D] ce sa zic: distractie placuta, pupa fata si din partea noastra, si sa va distrati frumos!!!mamaaaaaaaa,ce bine de tine!![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...