Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (89)


Recommended Posts

Gali cum ce facusi la contabil? ai numarat banii de FIV?[8D] Ca din cate intelesei de la samira e musai sa dai si un audi, nou noutz!![flo] Samiro singura chestie pentru care as zice ceva in legatura cu masina, ca si consulul ala,[flo] ar fi faptul ca nu erati asigurati..:-(( asta e intr-adevar chestie :-(( In rest voi sa fiti sanatosi, ca astea 'se fac' la loc!.. sa nu plangi iaaar, copilule![pup] Mona, l-ai inghesuit rau pe seic? [:D][pup] Simonia, si eu capatasem un fibrom mititel (1,4 mm) in dec 2009. Eram dupa vreo 4 luni de stimulare consecutiva cu closty, menopur, puregon si iar closty. Daca suspectezi tot felul de manifestari neplacute de la acest clostilbegyt, discuta cu doctorul care ti l-a indicat. Probabil iti va schimba tratamentul sau va indica o pauza, nu stiu...Oricum imi pare rau , ai grija de tine.[flo] Mirela, ai scapat suflete de histeroscopie?...[pup] Ellyshorul ce frumos ca mai mergi la teatru! Cu toate ca de Cehov nu as fi avut dispozitie parca... Aaa, si sa stii ca recomandarile de filme le bag la cap![:)] Pupaturi la toate fetele[flo] si la Amy zisa si gravida![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui luminita42
Gali cum ce facusi la contabil? ai numarat banii de FIV?[8D] Ca din cate intelesei de la samira e musai sa dai si un audi, nou noutz!![flo] Samiro singura chestie pentru care as zice ceva in legatura cu masina, ca si consulul ala,[flo] ar fi faptul ca nu erati asigurati..:-(( asta e intr-adevar chestie :-(( In rest voi sa fiti sanatosi, ca astea 'se fac' la loc!.. sa nu plangi iaaar, copilule![pup] Mona, l-ai inghesuit rau pe seic? [:D][pup] Simonia, si eu capatasem un fibrom mititel (1,4 mm) in dec 2009. Eram dupa vreo 4 luni de stimulare consecutiva cu closty, menopur, puregon si iar closty. Daca suspectezi tot felul de manifestari neplacute de la acest clostilbegyt, discuta cu doctorul care ti l-a indicat. Probabil iti va schimba tratamentul sau va indica o pauza, nu stiu...Oricum imi pare rau , ai grija de tine.[flo] Mirela, ai scapat suflete de histeroscopie?...[pup] Ellyshorul ce frumos ca mai mergi la teatru! Cu toate ca de Cehov nu as fi avut dispozitie parca... Aaa, si sa stii ca recomandarile de filme le bag la cap![:)] Pupaturi la toate fetele[flo] si la Amy zisa si gravida![flo]
alioooooooooo,fata lumi, cum sa dau io audi??? sa primesc ,poate[:D][:D]hehehe, bani de fiv? de unde soro, deocamdata??[q] vine iepurasul imediat.....[flo] simo e tare secretoasa....nu ne da amanunte.... prazulina, iti pusei ieri o reteta, mai sofisticata,deh....fara praz,cred...[:D][:D][:D]da suna tare bine!![pup] io tre sa vad pana nu vine tarzan julie and julia.[flo] ma duc sa gatesc ceva pt fata din dotare[:D][:D][:D] pt cuinele din dotare am pus deja....[:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simonia
am facut eco endo. la ginecolog la mine in oras si nu era nimic, in z.12. in 14 zile poate sa apara?
simonia, mira-m-as..... nu prea cred..... ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inainte de cm [:D][:D]prinde vopseaua pe par?? [bang] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete, Seicul e bandajat pudrat si aranjat[:D][alcool] Simo, nu mai cauta fato...nu-i...inseamna ca s-a dus...bravo... Si la mine dupa primul FVI a iesit endometru neomogen...si acum la ultima eco...in pauza fiind...a iesit ok... Gali, lasa mancatul si treci la miscare...o camera de munca, o banca , un contabil...ceva...sa ai de unde veni si sa tii endometrul irigat[alcool] Desi tu acum nu prea ai activitate..cu tarzan in China... Lumi, baga o ciocolata calda si iesi in gradina la soare...[pup] Codra fato...tu ai zilnic musafir..[olala] Puppppppp Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
inainte de cm [:D][:D]prinde vopseaua pe par?? [bang] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Galli in general eu nu ma vopsesc nici inainte nici dupa cm ,intre perioadele astea doua,ca sa prinda mai bine.Nu de alta dar in ultimul an am albit rau de tot. Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz [url="http://community.webshots.com/user/ralualexandrei100"] album no1[/url][url="http://community.webshots.com/user/andraaa"] albumul no2[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139932&whichpage=1"]
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
inainte de cm [:D][:D]prinde vopseaua pe par?? [bang] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Galli in general eu nu ma vopsesc nici inainte nici dupa cm ,intre perioadele astea doua,ca sa prinda mai bine.Nu de alta dar in ultimul an am albit rau de tot. Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz [url="http://community.webshots.com/user/ralualexandrei100"] album no1[/url][url="http://community.webshots.com/user/andraaa"] albumul no2[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139932&whichpage=1"]
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
[/url]
ralu, ma gandeam io.....[pup] ma abtin, atunci![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mona40
Fete, Seicul e bandajat pudrat si aranjat[:D][alcool] ..... Lumi, baga o ciocolata calda si iesi in gradina la soare...[pup] ...... Puppppppp Mona [:)] zuza [buburuza]
Monaaa! l-ai transformat pe seicu' in mumie bag seama, aoleoo, nu-mi suna a bine ..saracuuuu![:D] Nu poci la soare azi, ca azi se rasufla faza cu soarele! :-( [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...