Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sa-ti dea d-zeu sanatate mirelo!mersi. esti grozava!..am salvat separat toate informatiile, nu se stie cand imi sunt de folos..:-) da, cu antibioticul, asa este, poate dezechilibra flora vaginala si da candida; eu am facut candida anul trecut dupa un chiuretaj biopsic, urmat de tratament cu doxicilina vreo 10 zile. dar depinde de organism acum,poate tu scapi!!! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca ai scapat Mire. Daca au rezolvat tot, urmatorul FIV o sa fie cu noroc. Restrictionatele ne citesc din umbra, stiu eu, ca am vb azi cu Bea. Cand se nideaza mititeii, a cata zi de la implantare sau punctie? Cine stie? ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danny1
imediat plec.[pup]si pe restrictionate.bey,cat dureaza restrictia? mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]12+
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
bey dannyshor, fetele nu-s restrictionate, e mai mult de atat, au conturile inchise.[pup] Si eu... Beatrix[pup] Nicoooo[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu va citesc din umbra dar nu am timp sa postez ca am mult de lucru... da' cand e cate o intrebare la care pot raspunde, hop si eu... [:D] amy in ziua 3-4 de la transfer cu embrioni de ziua 3, cum am facut noi... poop gravidutzo! [pup] mire ma bucur ca ai rezolvat promblemutele care erau pe acolo si ca mergi intinsa spre fiv norocos... [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici cu lipici[pup] Brunadria [pup] bine ai revenit1 te asteptam cu vestea buna[flo] Micomic bafta multa cu inseminarea,sa fie cu succes[flo] Ellyshor puishor[pup] nu te cred ca esti obo[:D],ia zi de ce n-ai dormit azi noapte? Vizionare placuta azi![pup] Mirela pup fata curajoasa,bine ca ai scapat de histero![flo] Luminita[pup]naspa ziua 1 CM,dar vin altele mai bune[flo] Amy[pup] ai grija de puiuti! Mona[pup] deh barbatii,nu le mai baga si tu toate in seama,nu merita sa te enervezi[flo] Codra[pup] esti foarte simpatica,cat esti tu de ospitaliera[:-)))] Se vede ca esti prietena lui Elly,fete de viata[pup] Nicoooo,ti-e inchis contul??eu am inteles ca esti restrictionata,uite o dedicatie pt,tine,nu mai apelam la truliluli,iti merge si youtube-ul,nu-i asa?[:D] ok,te puppp,asculta aici http://www.youtube.com/watch?v=39X3QY3iPTQ Pup trupa,eu profit de timpul frumos si altii de mine[:D] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...