Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (89)


Recommended Posts

luminita, sigur ca ma duc maine la ginecolog, sa spuna el ce vede,cu ecograful endo-. asa sper sa vada exact daca e ceva legat de uter sau poate e ceva de la intestine si s-a vazut in dreptul uterului. ma incurajez si eu! ceilalti erau radiologi-ecografisti sau cum se numesc. au spus ca au vazut ceva, sa vedem ce. mi se pare cam mult pana maine [:D] mirela, e bine ca ai terminat relativ bine cu histeroscopia si nu au fost probleme mari, te-as sfatui sa iei flamexinul prescris, pentru ca este antiinflamator, si la orice interventie pe uter se prescrie antiinflamatoare. nu stiu de ce, stiu dr. ma gandesc ca poate ar fi bine sa faci si un examen de secretie din cervix, sa vezi cu ce era infectia, ca si ea cred ca era un factor important in infertilitate, cred ca intr-un mediu ostil cum este cel infectios, mai greu se prinde embrionul. eu asa cred, poate stiu fetele mai multe si ne mai povestesc [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
cum sa-i inchida contul???? ba da astia sunt chiar culmea... de ce? pentru ca ne sustinem punctul de vedere? ei nu au auzit de drept la replica? ei nu stiu decat sa taie si sa spanzure? asa fac ei ordine? RUSINE.... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Laura scumpa [pup], pai a fost asa: fetele noastre, Beatrix (cap 84, pg 9) si Nico (cap 84, pg18-20) au fost nitelus mai 'vehemente' decat noi toate la un loc la sectiunea 'dreptul la replica'[:D] oferind o minunata ocazie pentru aplicarea a ceea ce se cheama regulatment.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] noi! Absenta motivata [:D]. Zilele astea am fost tare "agitate". Ieri seara am fost la eco, iar mandrele sunt in grafic, deja au,estimativ, 882gr si 874 gr. Cica ar tb sa ma mobilizez si io cu curatenia, acu nu va inchipuiti ca fac mare lucre, teoretic ar tb sa bag sifonierul al dieta, si tot ce nu mai purtam sa bagam la saci [:-)))][:-)))] asta pt a mai elibera camera si pt a incepe sa renovam [bang]. [pup][pup][pup] [url="http://lbdf.lilypie.com/S84gp2.png"][gravi]26+[/url] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Lumy&year=2010&month=6&day=26&babycount=2"]cu[/url][fetita][fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lumy_Clt
[hopsieu] noi! Absenta motivata [:D]. Zilele astea am fost tare "agitate". Ieri seara am fost la eco, iar mandrele sunt in grafic, deja au,estimativ, 882gr si 874 gr. Cica ar tb sa ma mobilizez si io cu curatenia, acu nu va inchipuiti ca fac mare lucre, teoretic ar tb sa bag sifonierul al dieta, si tot ce nu mai purtam sa bagam la saci [:-)))][:-)))] asta pt a mai elibera camera si pt a incepe sa renovam [bang]. [pup][pup][pup] [url="http://lbdf.lilypie.com/S84gp2.png"][gravi]26+[/url] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Lumy&year=2010&month=6&day=26&babycount=2"]cu[/url][fetita][fetita]
Lumi, ce fetite bune si cuminti! au crescut frumos![flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bau am ajuns acasica...am fost la tara cu alimente,cumparaturi, aprovizionare. si am patit un accident...mi-a intrat un solz de peste-subtire cat un ac mic in deget...si m-a durut rau...si mi-a ramas acolo...pana am ajuns acasa...si acu m-a "operat" Samirutu meu...a dezinfectat un ac...mi-a spart pielea si mi-a scos solzu de acolo...mi-a dat cu spirt si mi-a bagat bine baneocin pudra in gaurica. manca-l-ar mama pe el de vraci[:D][:D][:D] maine ma duc la cumparaturi pentru noi...ca deja s-a aglomerat la hypermarket...si refuz sa-mi saptamana viitoare ore intregi pe acolo. vreau sa-mi ramana pt saptamana viitoare doar legumele si fructele din piata. ma duc sa pap ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirelo...bine ca ai scapat cu bine!!! lumi42...machineta noastra nu avea Casco pentru ca era inca neinmatriculata in RO...avea nr provizorii de Germania pentru ca abia o luasem...si trebuia intai inscrisa si apoi Casco...asa cum intentonam sa si facem la intoarcerea acasa. asta e motivul pentru care masina nu avea Casco....ci doar RCA obligatoriu....si hotii au stiut asta[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sami [pup] lumi 3in 1 chiar o intrebam pe guze despre tine ce mai cresc bebelinele, abia astept sa nasti azi la medlife in drum spre rezerva am trecut pe langa acvariul cu bebei si am tras cu ochiul la bebei din cand in cand mai plangea cate unul...ii auzeam din rezerva si mi ciuleam urechile abia astept sa mi planga si mie unul [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...