Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 142


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Am uitat sa imi laud iar mocofanul, ieri l-am vaccinat de 2 lunite si avea 6600gr, a luat iar aproape 1.5kg. Am iesit din spital cu 3600. Bun bilantul zic eu[:D], nu tin cont de ce zice pediatra Smaranditei.[8D]
align="right" id="quote2">
[pk]

__________________________
Rares - clipe si zambete
id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Gata, ne-au plecat musafirii...aseara l-am sarbatorit pe David si a fost tare frumos[olala]...mai facem si maine ceva in familie

 

Ionelaid="red">, draga mea, felicitari...sa va traiasca Tudor grasunelul si sa va aduca numai bucurii!!!

 

 

 

[s] Janiszid="blue"> si Maria Andreeaid="red"> [s]

 

Licurici, sa va traiasca micutul crestin dolofan [olala]

 


Dana, mami fericita de [copil] David (2.11.2009) si [gravi] 36+ cu [baietel] id="blue">id="size1">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

La multi ani David, sa fii sanatos si fericit, sa umpli sufletul mamei de fericire si sa te joci grozav cu fratiorul tau! Dana, sa-ti traiasca feciorul [pup][pup]

 

Sa-mi traiasca si mie Iulianul, chiar ma uitam ieri ce mare ca s-a facut brusc de cand vorbeste [:)]. Bine, nu vorbeste in propozitii, ci doar cuvinte, dar multe. De alaturat alatura doar rar si face constructii de genul: caine nieg®u, mama nani (eu sa fac nani, el sa faca nani cu mine sau alta semnificatie, inca ma straduiesc tare sa-l inteleg). Si e foarte tare cum spune babaie, nanani, mamasa (la baie, la nani, la masa) [:D]. Acum 2 seri, am cautat ceva pe dulapul unde stau cadourile pregatite pentru el si au cazut toate pe jos, la picioarele lui si ale mele. [alcool]. Nu a avut mult timp sa se prinda care e treaba ca erau o parte in pungi si le-am si strans f repede. Si ma tot intreba ce sunt alea si i-am spus ... "niste chestii" [:D]. Ieri cine statea in fata dulapului si-mi arata sus "chetii"? [:D][:D]. Nu-sh ce sa mai zic, ma duc la o cafea pana una-alta... A, l-am masurat si eu (a venit apoi cu cartea in cap de vreo 5 ori sa-l masor iar) si are 89-90 cm. Si pe cantar se tot urca singur si zice ala 12.5 kg, asta daca o mai merge bine dupa cat l-a tot trantit [:)].

 

Sa aveti o zi minunata! Va las cu cafea, cacao, croisante calde cu unt si gem de merisor, ca sa aveti un start bun. Spritul pe seara [pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Gabitza, mami de gemenasi!Sa fii sanatoasa, sa iti poti creste copiii si orice vis al tau sa se realizeze![s][s]id="red">id="size4">

 

 

Am uitat..merci Monis de cafea si cinsteala...sa`ti traiasca Santiagu` inca o data....offf....fug repede in dormitor ca Janisz o terorizeaza pe aia mica!

Mama in actiune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI IULIAN, LA MULTI ANI DAVID
id="size3">id="blue">

 

Fulgusori draguti sa cresteti mari, sanatosi alaturi de parintii vostrii.

Monis, Dana sa va traiasca feciorii [pup]

 

[bum][batetoba][bis][harp]

[s] [s]

 

LA MULTI ANI GABITZA, multa sanatate mami si putere multa [pup]

[flo][flo][flo] [flo][flo][flo]

 

mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009)

Multumesc Doamne!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...