Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (7)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui yarrina Si ca sa nu credeti ca barbatul din dotare e mai 'sanatos' ca mine...azi i-am zis ca ma duc sa caut parcul Dumbrava...ca-i cel mai mare din Europa...care are 76 de ha...si mi-a zis sec: poate te-a fugari unu' 76 de ha prin parcul ala de nu mai gasesti iesirea![:-)))] PS: sambata plec acasa si promit o saptamana sa nu mai scriu nimic...va las sa va dezintoxicati de mine.[:D]
vezi ca are 96 de ha[:D],parcul e cam in afara orasului,si nu te sfatuiesc sa mergi singura,e padure si vorba lui barbata-tu[:D] iesiri are mai multe nu-i problema [:-)))]eu nu iti recomand sa mergi asa mult,ai grija de outze sa nu faca poc(eu am facut febra musculara colindind parcul)dar parcul Astra din Sb l-ai vizitat? Cit despre hoinareala ,doar ieri a fost ,de azi la munca ,vacanta o facem dupa paste[:)]stii tu unde[:D] si hai scularea,pai ce aseara va facura-ti de cap si azi dormiti pina la amiaza????[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, M-am trezit acu vreo jumate de ora dar m-am dus direct la masa ca-mi era o foameee!!! Deci vreau sa va zic ca de stres am visat aseara ca vorbeam cu asistenta V si am intrebat-o daca cumva dr citeste pe un forum si mi-a zis ca da, ca stie de fiecare in parte. Mi-e raaaaauuu!!!![alcool][alcool][alcool] Mai Bytzule e ok ca ne-am distrat ca de rau sigur nu am zis nimic[:D]...si numai de bine[:D]...dar e jenant!!!!Eu acum ma duc maine dimineata sincer nu am curaj sa ma uit in ochii lui ca poate mi-o zice ca vad albastru!!![alcool][alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am observat ca si-au mutat locul mesajele si nu stiam ce s-a intimplat,dar tie chiar ti-e frica[8D] eu sint f relexata,nu-mi mai bat capul cu nimik si daca te referi la ce s-a scris ,eu nu vad nimik rau in asta[:D],nu te mai stresa ca nu faci bine la outze, aseara ai facut ovitrelle? ok,bubu,modific[flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cipcirip
Citat:
citat din mesajul lui bubu30 .................si la datele mele era parca Insurance sau asa ceva si acolo scria nick-ul meu de pe forum mi-a picat fata m-am tot gandit de unde il are si mi-am dat seama ca l-a aflat din adresa de mail pe care am completat-o in contractul pt fiv asa ca daca are timp sa citeasca aici... ne stie pe toate care ne ascundem in spatele nick-urilor
Mi-e rau[wow] Cum adik a aflat din adresa de mail? Mail-ul tau e tot cu bubu?

Cirip[flo], in cautarea lui Ciripel
nici vorba , mail-ul meu e total diferit dar atunci cand mi-am creat contul pe forum mi-a cerut adresa de mail si am dat-o pe aia care am scris-o si la polisano si mergand pe fir invers au aflat nick-ul, altfel nu aveau cum Ruxi [gravi] 31 + cu [fetita][baietel] AMR ... cine stie? [copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da facusi![pk] Au inceput sa ma doara sanii iar in burta nu mai zic...ma inteapa cand pe stanga cand pe dreapta. Azi stau cuminte in camera ca sa nu se sparga.[:D] Stiu Bytzi ca nu am scris nimic rau...dar s-ar presupune ca suntem fumei serioase...care vin la dr cu probleme medicale nu sa admire alte calitati.[:D] Sincer n-as prea crede ca citeste...nu cred ca ar avea timp...dar sigur are prieteni care citesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...