Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

gabi ducu: am fost tare impresionata de mesajul tau, m-a inspirat si pe mine! Data viitoare o sa reusim![pup][pup][pup] yarrina: bafta sambata, la cat esti de hotarata sunt sigura ca o sa fie [bb][bb] gemeni! bytzi: o sa pregatesc si eu descrierea pt aspirante. Azi la ora 15.00 am o programare la doc. Dragos Albu, o sa va povestesc maine cum a fost. va imbratisez cu drag,[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi trezit la 10...la 11 m-am dus sa dau sange pt Progesteron si apoi am luat-o usor spre centru. E asa superb...is pline terasele... M-a 'kilarit' un pic mosulica ala de la recoltare...dar...asta-i treaba. Si la final mi-a mai si zis ca rezultatul luni dupa 4 in conditiile in care mie imi trebuie sambata dimineata. Binenteles ca sunat dr...plans..rezolvat.[:D] Mocanita eram tare optimista acum incep sa devin mai realista cand vad esecul tau...al lui Gabi...[q]Nu inteleg de ce nu se prinde daca toate conditiile sunt indeplinite.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Anelize sambata punctia si sper dupa 5 zile ET. Nici sa nu indrazneasca sa ma sune inainte de 5 zile![pk] Bytzi mai stii ceva de Simo? Lipseste de ceva timp...
Dragutza mea , sunt pe aici , cu ochii pe tine , ca pe butelie !! [wow] Voiam sa intru maine , sa-ti spun ca iti tin pumnii f. stransi si ma gandesc la tine , ca sa fii curajoasa sambata. Eu nu am ce sa va spun , n-am noutati , astept cm. sa mai fac niste analize si daca am noroc , la celalalt cm. poate incep FIV. Daca n-am noroc si am analizele proaste , nu mai incep nimic [q] Gabi [grup] o imbratisare de la mine , imi pare tare rau ! Poate data viitoare va fi cu noroc......trebuie !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Bytzilica vezi ca ai scris'Asiprante'.[:D]
[:D]merci,nu am observat mocanitza,bafta la consultatie[pup] simon',de mine nu-ti fu dor[q] anelize,FSH tau e de domnisoara ce sa mai....fsh indica rezerva ovariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu e chiar atat de liniste. doar ca se apropie sarbatorile si nu ne ies socotelile.eu ,de exenplu,ar trebui sa-mi recoltez hormonalele de ziua 3 in 2 aprilie,dar nu pot sa plec de la serviciu si nici nu cred ca se vor lucra pana in 8 aprilie. si o alta intrbare:analizele din col pt bacterii unde se fac la ei?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...