Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (7)


Recommended Posts

draga bytzi, pentru istorioara - eu sunt varza ( ovar dreapta 25%- la sibiu au zis ca nu prea este dar le-am spus ca trebuie sa mai fie ceva pe acolo cel putin mai sper[olala],uter mic),sotul super.au zis medicii ca asa sperma mai rar la 36 de ani.Dar momentan mai sunt sub tratament - fac 6 injectii de diphereline si dupa aceea ...o sa fiu in randul vostru.va pup!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miss...si cu un ovar poti face gemeni.[:D] Stai linistita si fa-ti tratamentul ca o sa fie bine.[pup] Din ciclul 'ce sa mai fac sa nu ma plictisesc' relatez: mi-am spalat pijamalele o data cu mine sub dus si acu stau sexi si singura in bikini. Ha? v-am dat pe spate?[pk] Si ca sa nu credeti ca barbatul din dotare e mai 'sanatos' ca mine...azi i-am zis ca ma duc sa caut parcul Dumbraca...ca-i cel mai mare din Europa...care are 76 de ha...si mi-a zis sec: poate te-a fugari unu' 76 de ha prin parcul ala de nu mai gasesti iesirea![:-)))] PS: sambata plec acasa si promit o saptamana sa nu mai scriu nimic...va las sa va dezintoxicati de mine.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...