Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi Acasa (20)


Recommended Posts

NEATA DRAGELOR!

...iaca vin sa va salut dupa ceva vreme...nu-mi mere rds-ul...si am si fost plecata la ai mei...arpi a ramas acolo,...Lori e in tabara...iar kinderii cu mamuka lor...o storc de vlaga si ziua si noaptea...

 

Am de felicitat niste saarbatoriti:

 

LA MULTZI ANI DENIS!...Cristinutza...sa-ti traiasca te pup [pup]...cum mi rezisti?

 

LA MULTZI ANI DENISA!..Clau pupici [pup] drago...cum mai esti sper sa apucam sa vb pe mess...sau m-ai sters din lista[:D]

 

LA MULTI ANI EDI!...Giova[pup] distractie la mare si succes cu streptococul..tre sa-i fac si io Americanului un exudat sa vedem daca am scapat...am studiat oferta de la clubdunarea...gratis primul copil ce inseamna ca primeste si el mic dejun...sau numa acoperis deasupra capului?

 

PISICUTZA...imi pare bine ca te-am cunoscut...si ma bucur nespus pt centimetrii in plus...poate ne mai vedem vara asta cand ii aduc pe cei mari incoa...[pup]

 

GABI, DIA, LAURELELE VA PUP[pup]

 

mihi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mihi multumesc. ma bucur ca ai mai intrat si ne-ai mai scris despre voi.

Noi am luat doar cu mic dejun inclus, se poate si demipensiune si all inclusive, dar zau de merita la noi in tzara. In plus esti conditionat de anumite ore, si la cate terase sunt pe litoral.....

Copiii care au gratuit au parte si de masa gratis, cel putin asa am inteles eu din ce am vb. acolo.

Noi ne-am rezervat prin agentie, au preturi cu 20% mai ieftine decat la receptie. In loc sa platim 130 lei/noapte de persoana, platim doar 100. o mica mare diferenta.

Eximtur, marea, au oferte la acest club, doar ca ele iti impun perioada in care sa mergi.

Noi am cautat pe net si am gasit ag. din Cosntanta, litoralul romanesc si la ei poti sa-ti alegi si tu datele, asa ca ne-a convenit. Ag. e ok, am verificat la receptie, ne-au trimis facturile proforme, achitam si totul ok.

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Dia noi mai vb. si dincolo. eu recomand Antalya cu mare drag. Lux ca acolo nu prea este peste tot. Noi am fost in Lara de 3 ori si nu am regretat si tare bine ne-am simtit.
acum am lasat-o balta ca e cam scump...
align="right" id="quote2">

Merci de incurajare[:)]... am auzit de la multa lume ca e frumos, si lux... dar exact asta e si problema mea, ca e si foarte scump. (ma gandesc ca puteam merge in Spania, Mallorca sau Tenerife pe bani mai putini...si-atunci nu mai sunt asa de sigura ca merita...)
Trebuie sa fac ceva sa-mi treaca starea asta, sa ma pot bucura si eu de concediu asa cum trebuie, fara sa caut nod in papura.

Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giova LA MULTI ANI PTR EDI,acu vazui si eu ca l-ati aniversat,multa sanatate si tot ce e mai bun in viata sa aibe parte [pup] am poze o tona va dau linkul unde le pun [:)]

Mihi cum bre sa te sterg ai narozit :))))))))))))))) dar nu esti deloc online [alcool] unde umblii soro,ma bucur tare ca te-am revazut cu ceata lui pitigoi mai putin Mihaita [pup]

si eu recomand Turcia,imi place din multe puncte de vedere,noi am fost in Alanya,Side e iarasi extrem de frumos,sunt multe de vazut pe acolo,temple antice grecesti si romane,oameni sunt deschisi si foarte ospitalieri,mancarea pe cinste,clima buna,mare.......noi mergem deja a 3-a oara.

Soro ma bucur nespus ptr Vladut [pup]

restul trupei unde umblati

Laura si Diana pe voi v-am vazut ocazional dar mi-a facut placere [:)]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare!

Bine ati mai revenit si voi ca deja ma luam de ganduri c-ati dezertat de pe-aici[:D]

Clau si eu ma bucur ca te-am intalnit atunci in parc cand mai erai cu cineva de pe-aici (scuze dar nu-mi amintesc exact cine[bang][alcool][batcap][iartama]. daca vreti sa aruncati in mine cu oua si rosii... o merit[alcool]. Din pacate nu prea am putut sta de vorba ca ma alerga Oana la greu (dupa cum ai si constatat). N-are niciun pic de stare fata asta...

Giova - am inscris-o pe Ami la Beauty Center. Ieri a fost prima ora si a fost super incantata. Dupa terminarea orei mai ca a inceput sa planga ca ea mai vrea. "De ce stam asa putin?" ma intreaba ea... Maine mergem din nou asa ca...

Distractie si timp bun s-aveti la mare.

Mihi - bine ca mai poti si nu esti stoarsa de tot de vlaga...

Pisicuta - felicitari pt centimetri adunati

Merg sa ma-ntind si eu putin pana se trezesc gagicile mele.

 

[pup]

 

Laura, mami de 2 fete cucuieteid="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele

va salut si eu ..tot pe fuga.Ioana sa ti traiasca piticul.sa fie sanatos si sa va umple inimile de bucurie impreuna cu fratiorul!

Dorina ma bucur ca flacaul tau cel mare e mai bn.sa o tina tot asa...iar tie....multa rabdare sa i faci fata energiei:))mai bn asa decat bolnav[pup]

celor care mai mereti in concedii va urez distractie maxima si vreme faina!

poopici tuturor si numai bine!!

 

DIANA-mami de fetita si baietel

piticii in actiune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele stiti careva sa-mi spuneti ceva despre Restaurantul "Casa Bunicii" sau "Mini Club"? Stiu ca au aceiasi patroni. As vrea sa-i tin ziua Anamariei acolo si as avea nevoie de un sfat. Sau mai stiti vreun loc fain de tinut party cu curte? As prefera sa fie afara daca timpul ne permite...

Multu fain.

 

Laura, mami de 2 fete cucuieteid="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Casa bunicii e ok - daca e vremea frumoasa e foarte palcut afara la locul de joaca (are mese separate chiar langa loculd e joaca, asa ca pentru un party merge super).

Daca nu e vremea frumoasa...nu mai stiu; in interior n-am fost , nici la Mini-Club (le-am avut in vedere pentru aniversarea fetitei, dar erau deja ocupati in ziua in care vrut noi si am aterizat la Noni ...dar asta era in februarie; vara e pacat sa stai intre 4 pereti).

 

Am mai fost odata la o pensiune pe str. Lidia (Maresal Constantin Prezan dupa denumirea noua) unde era foarte placut si aveau si loc de joaca dragut(pensiunea Valery).

 

Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...