Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi Acasa (20)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui LauraBubu
Fetele stiti careva sa-mi spuneti ceva despre Restaurantul "Casa Bunicii" sau "Mini Club"? Stiu ca au aceiasi patroni. As vrea sa-i tin ziua Anamariei acolo si as avea nevoie de un sfat. Sau mai stiti vreun loc fain de tinut party cu curte? As prefera sa fie afara daca timpul ne permite...Multu fain.Laura, mami de 2 fete cucuieteid="red">
align="right" id="quote2">[flo]Hello! Hello!Lauraid="red">, ar mai fii si Children Care Center, dar ei fac party-uri numai in WE, caci in timpul saptamanii este gradinita. Ar mai fii si Restaurantul Miraj, unde au o camera separata pentru copii, iar parintii pot sta in alta parte. Plus curtea extrem de generoasa. Vezi si tu ce ti se asorteaza mai bine ...Succes!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)! Povestea unui LICURICIid="red">"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">Disneyland - Paris_2010Ziua Balantelor_2009Clubul miorlaitorilorZiua Pisoiasilor_2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Iar v-ati dat la fund...

Pe unde ublati mai ftelor?

Multu fetelor pt sfaturile si recomandarile voastre in legatura cu locatia pt party. Inca n-am decis minic. Mai vedem ca avem timp.

In alta ordine de idei... sunt socata de moartea Madalinei Manole.Si, cu toate ca, nu eram un mare fan al ei, imi dau lacrimile mai ales cand se vorbeste in acelasi context de copilasul ei care, acum a ramas orfan[q]. Oare ce poate fi in sufletul unei persoane ca sa recurga la un asemenea gest disperat???!!!

No, va [pup] ca m-am intristat din nou.

 

Laura, mami de 2 fete cucuieteid="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

[hia]

noi prin alba, am fost la mare, aum facut toti entero pe acolo...acum ne dregem.

de maine venim si noi acasa si cam gata cu plimbarile.

 

Sunt fericita ca Edi a scapat de streptococul ala buclucas. Multumita dr. Malai, care ne-a recoamndat vaccinul homeopta pneumococcinum....l-am intepat de 7 ori si uite ca nu mai are nimic copilul meu.

Mihi daca poti sa-l procuri din germania, ti-l recomand. eu mai am 3 fiole...si costa o nimica toata ...2 euro/fiola.

 

va[pup] pe toate si revin cu detalii de acasa.

weekend racoros.

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti tuti

 

saluti tuti

 

Giova...ma bucur pt voi...mersi de info...io cand i-am facut exudatul... prin martie nu-l mai avea...da nu ma bazez...si o sa i-l repet...asa citisem si eu de un remediu dar sub forma de bilute...cum fu la mare...in afara de cufureala[:D]...?

 

noi inca nu am plecat oscilam intre bibione...italia si marea noastra...

 

tre sa si zugravesc 2 camere ca mi-o aparut mucegai...tre sa vad cum reconfigurez apartamentul...ca o sa mai fie un scoler...

 

asa ca daca stiti mester bun si ieftin...cat de cat...sa-mi ziceti si mie

 

va pup pe toate

 

mihi

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] tuturor celor care poarta numele Sf. fecioare Maria!

 

[s]Ami de laura! Sa cresti mare si sanatoasa si cu un dram de noroc!id="red">

Laura sa va traiasca printesa si numai bucurii sa va aduca!

 

Mihi si eu vreau sa-l mai repet, dar sa ne reinstalam, ieri am sosit acasa.

Mai bine in Italia, nu recomand marea noastra la nimeni, mai ales in plin sezon...aglomeratie, caldura, murdarie. si cu banii aiai mai bine mergeam la turci...asta e...vara asta am facut 2 alegeri proaste in privinta concediului. la anul o fi mai bine si copiii mai marisori.

 

aici sunt poze:

http://www.dropshots.com/Edi_Marco

[pup] la toate.

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Lasa ca nu piere, doar a adormit putin.

 

Ca de obicei, ne revenim noi ... [pup]

 

Eu concediu propriu zis nu am avut, din diverse motive de timing nepotrivit, insa am fugit 4 zile la Praga unde a fost superb! [olala]

 

In rest, nimic spectaculos.

 

Ah! Sa nu uit! Sapt. viitoare e Festivalul de Opera si Opereta in Rozelor, cu spectacole in fiecare seara. Poate ne vedem pe acolo, caci eu nu vreau sa ratez ocazia.

 

Pupici!

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...