Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi Acasa (20)


Recommended Posts

[hia]

ce mai faceti fetelor?

 

gabi copiii sunt tot la cluj?

Claudia gata zugravitul?

Laura azi ti-am vazut printesele in parc cu bunicii.

si-a pierdut Oana cercelul?

[pup] si o duminica frumoasa.

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ceau fetelor!

Am revenit si noi pe meleagurile noastre - am fost plecati pt w/e in transfagarasan fara copii (parinti denaturati!)... Si vaaai ce bine a fost!!!!!!!!! Doamnee, nu credeam ca in asa scurt timp poti sa-ti incarci bateriile... Acum am reintrat "in pita". Daca vreti sa vedeti locurile frumoase ale acestei tari, intrati pe semnatura la poze.

Da, Ioana, si-a pierdut Oana cercelul acum in w/e. Trebuie neaparat sa merg sa-i cumpar alti cercelusi pana nu i se-nchide gaura...

No, noapte buna, ca moor de somn.

Va [pup]

 

Laura, mami de 2 fete cucuieteid="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...noi inca nu am mers nicaieri la mare...al meu nu se poate deslipi de jobul lui...dar sigur o sa mergem ...ne batem capul unde...parca ni groaza dincolo cu copii mici...dar cand aud ca numa la noi la mare sa nu mergi...iar ma uit spre dincolo...am vrut la bibione italia...dar agentia respectiva ne-a trimis raspuns ca nu mai sunt locuri...nici timp de cautat pe net nu prea avem cu copiii astia...si sunt doar grupa mica acasa...ne-am uiatat aseara pe la noi...un pic in croataia...de turcia soi grecia nu ne apropiem din cauza pretului ca acolo am merge cu avionu...si multi cum suntem...ne costa de ne indoaie...

 

...imi bat capu cum sa reconfigurez camerele...ca o sa mai am un scoler...vreau si sa zugravesc...2 camere si un balcon...am vb deja cu cativa posibili...daca cunoasteti mesteri buni ziceti si mike...

 

...dragelor imi dau florile de pe balcon...daca sunteti careva curioase...nu mai am timp de ele...si m-am gandit ca mai bine pun una alta acolo jucarii ca ne sufocam acush...m-am gandit sa fac un butic si banii stransi sa-i dau vreunui copilas din tm care are probleme...da nu am timp de asta...asa ca ...flori pt voi care vrea...trandafir japonez...sporu casei..rugaciune...etc...

 

...ieri americanu nu a dormit si aseara era ca un leu in cusca nu stiu de unde are atata energie..scotea hainele din sertare...fugea de colo ...colo...al meu zice...de era lori asa cred ca ne gandeam de 10 ori daca mai facem vreunul[:D]...

 

nop va pup

 

mihi[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Laura sa va fie de bine vacanta. frumoase locuri ati vazut. asa deci...fetele erau home alone with granparents. mai trebuie si dintr-astea.

Mihi draga mea, nici eu nu mai am timp de florile mele...nu le-am schimbat pamantul in primavara, sper sa o fac acum in toamna. asa ca nu ma bag sa mai iau altele ca sunt vai de ele.

La turci e scump asa e...mai ales cu multi copii. noi ieseam catre 2500 euro numai noi4, asa ca am zis pAS.

Mai e muntenegru, croatia...tare fain e pe acolo, din auzite, si ieftin.

Puteti gasi cazare la fata locului, daca nu...iti trimit ceva linkuri cu apartamente de inchiriat in Croatia:

www.adriatica.net

http://croatia-islandrab.com

www.lopar-lopar.com

sper sa gasiti ceva sa va placa!

 

Noi suntem bine, mergem in 2 picioare, suntem rai din cale afara si morocanosi si mamosi. Marco e super cuminte, cu el ma pot intelege cum trebuie, mezinul e beleaua.

 

cine vine la o intalnire pe sapt. viitoare?

as prefera fara copii, acum cum decideti...daca se inscrie cineva. daca nu...eu ma vad cu Simina.

 

[pup] si weekend fain sa aveti.

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giova, noi spunem pas la intalnirea asta.

Am avut planuri marete sa ne vedem cu multa lume in saptamanile cat am fost prin Timisoara...dar evident ca timpul nu ne-a permis sa reusim sa le organizam pe toate...poate data viitoare reusim sa ne organizam mai bine.

Acum am revenit in Belgia si ramanem conectati doar virtual cu plaiurile banatene, pana la iarna.

 

 

Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun regasit banatencelor dragi!

 

Nici nu stiu cu ce sa incep, dupa atata timp de cand nu am mai scris.Ideea este ca acum sunt acasa, in RO, insa n-am scris de mult timp pe forum, caci dupa revenirea din Italia am fost tot plecata cu familia, prin tara[olala]

 

Am fost la BAILE GOVORA cu Denis, la salina la Ocnele-Mari, la mare , la munte cateva zile prin Voineasa, prin jud.Valcea, prin jud.ARGES, la manastiri, apoi la tara cate 2-3 saptamani, la bunicii nostri.Sper ca dupa toate aceste eforturi, sa se simta ceva in imunitatea lui, macar de acum inainte.Nu zic, ca ne-au facut bine si noua, ca si cuplu, ca familie, toate aceste iesiri, ne-am relaxat, odihnit....am reusit sa si zugravim o parte din apartament, ne-am scapat de igrasie sper.Asa ca acum ne incarcam bateriile pt o noua perioada de lucru[bang].

 

Voi ce mai faceti, care pe unde sunteti, vad ca e cam slaba activitatea pe aici, din pacate.Sper ca ati avut totusi o vara asa cum v-ati dorit, in ciuda crizei si a tuturor problemelor.

 

Mihi, sunt curioasa daca ati fost pana la urma la mare, si unde anume.Si mai sunt curioasa cum mai arata picii tai, in special Roza mica[pup].Si apropo, daca mai ai plante, eu m-as bucura sa ingrijesc vreuna-doua[:)](eu sunt o mare iubitoare, insa in ultimul timp am renuntat sa mai achizitionez, caci am tot fost plecata).Dar te rog din suflet, sa nu cumva sa arunci vreo planta.Singura prb ar fi cu transportul, insa tu parca aveai drum destul de des la Hateg, asa-i?.Poate facem vreun targ, ce zici?Sa te astept la cotitura, cu o cafeluta??[:D]

 

restu de banatence, astept vesti despre voi si va pup cu drag[flo]

 

Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)

 

blogul meu: http://creatiicristinab.blogspot.com/

 

 

 

 

 

 

NU OCOLITI!!!! BAZAR AVANTAJOS PT VOI, SI PT CEI CARE AU NEVOIE DE AJUTOR http://forum2.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aflat prea tarziu de intalnire, ca as fi venit. Asa-mi trebuie daca nu intru mai des.

 

Ioana, mai da si tu un buzz pe mess.

 

Mihi, eu as lua o floare mai mica, ceva ce se poate pune pe pervaz. Ai ceva mic si cu floricele? Si noua ne-a cam sarit randul anul asta la concediu din cauza de lipsa timp si nepotrivire program. Dar am dat o fuga in weekend prelungit la Praga si a fost taaaare frumos!

 

Cristina, bine ai revenit din Italia! Va pregatiti de toamna, gradi si din alea?

 

Pupici tuturor!

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Nu am mai iesit niciunde....cu atata treaba, am si uitat.

Haideti sa ne mobilizam mai multe si poate se lasa cu o iesire.

 

Cristina bine ai revenit in tzara, de prin concedii. te asteptam mai des pe forum.

Gabi pe cand poti sa ne vedem? hai ca dau un buzz pe mess., caci oricum nu m-am vazut cu Simina.

Dia noi vb. mai multe pe la spiridusi...aici nu prea scrie lumea.

Dorina, Diana pe unde sunteti mamici?

 

cu laura-gonghi m-am intalnit...asa din masina in masina...pleca de la ai ei.

 

[pup] la toata gasca.

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI FERICITI tuturor celor ce serbeaza azi ziua de nume, si in special CLAUDIEI noastre dragi, care este si ea o Mariuca [pup]

 

[s][s]

 

 

 

 

 

 

Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)

 

blogul meu: http://creatiicristinab.blogspot.com/

 

 

 

 

 

 

NU OCOLITI!!!! BAZAR AVANTAJOS PT VOI, SI PT CEI CARE AU NEVOIE DE AJUTOR http://forum2.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...