Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi Acasa (20)


Recommended Posts

buna fetelor.

am citit ultima pagina in fuga...eu am fost plecata o luna in franta(corsica) de aia nu am mai intrat, e greu cu conexiunea acolo.acum cateva zile am revenit si incep sa ma reacomodez:)

eu sunt dispusa la intalnire dar mai bn ma anuntati pe mess ca aici greu apuc sa intru mai ales ca acum am o gramada de treaba.si al meu nazdravan mic s a facut un smecher si un fitzon dar sper sa l "dresez" sa nu ajunga mai rau ca nu ne mai intelegem dupa aia.domnisoara mea va incepe si ultimul an de gradi.

mihi am si io o gramada de flori de nu le mai fac fata...nu mai vreau dar daca aud pe cineva te anunt...daca mai e valabil.

 

va poopp pe toate si va doresc muulta sanatate.

 

DIANA-mami de fetita si baietel

piticii in actiune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mihi draga iti iau eu toate florile,ptr mine niciodata nu sunt de ajuns,le ador,doar ca la noi clima nu e prea propice de a le tine afara :(,ati terminat renovatul [pup]

Cristina [pup] mersi de urare,ma bucur ca ati reusit sa ami faceti un scurt concediu inainte de a pleca din nou :(

Laura foarte frumos concediu ati avut :)

Diana si voi la fel :)

Noi ieri am ajuns din Italia, in rest toate bune si frumoase

pup banatencele [pup]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clauditzo [pup] you fata draga [grup]

 

____________________________________________

 

Aida ...

povestea nasteriiid="limegreen">

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aiduc drag abia azi 'depistat' cheful vostru de zile mari :),sorry ca nu am fost pe faza,sa va traiasca minunea din viata voastra LA MULTI ANI ERIC scump,drag si iubit,sa cresti mare,sa iti dea Dumnezeu multa sanatate,ca de restul se ocupa mama si tata si tie draga mea kisses and hugs de nu te vezi [pup]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aiduca, draga mea, tare ma bucur ca ai mai bagat ochiu pe aici[pup]

 

imi cer mii de scuze ca efectiv nu mi-am dat seama ca voi il sarbatoriti pe printisorul cel mic(nu am prea reusit sa mai citesc pe aici), asa ca ii urez cu intarziere(daca ma mai primesti[:)]),

 

LA MULTI, MULTI ANI FERICITI, CU SANATATE, CA DOAR ASTA CONTEAZA, SI SA DEA BUNUL DUMNEZEU CA EL SA FIE CEL CARE VA VA MANGAIA SUFLETELE, VOUA SI INTREGULUI FORUM, CACI CRED CA TOATA LUMEA VA IUBESTE PE-AICI

 

te pup si sa stii ca mi-a fost dor de tine (si de toate banatencele, de altfel)

 

 

 

 

 

Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, pe unde ai fost in Italia?

 

Ce sa mai zic de Corsica, digutix ... suna foooarte frumos. Ai pus poze pe undeva?

 

Si nu in ultimul rand, LA MULTI ANI! pentru Eric cel voinic al Aidei. Sa creasca mare si fericit impreuna ca familia lui care il iubeste mult.

 

Au inceput scoli si gradi, eu una ma bucur tare mult, caci au si ei activitate si reintra totul in rutina fireasca.

 

Va pup si sa aveti o seara faina.

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau feletor!

S-au mai animat si pe-aici putin lucrurile...

Vine ai revenit acasa, draga Cristina. Tare greu cred c-a fost sa stai departe de familie atata timp. Sper ca ati recuperat in concediu.

LA MULTI ANI! pentru Eric - sa cresti mare, sanatos si voios!

Vad ca toate ati fost prin strainataturi in concedii! Sper ca a fost frumos si v-at distrat.

Noi am inceput gradi luni, iar ieri a inceput Ami un curs de dans modern. Sper ca la asta se va duce mai cu tragere de inima ca la inot unde dupa 2 sedinte a inceput sa planga ca nu mai vrea. Aici nu mai are ce apa sa-i intre in ochi, nas si gurita si nici nu se va "ineca". Numai sa nu zica ca aici oboseste prea tare[:D]...

Mai astept sa mai scrieti si voi noutati.

Va [pup]

 

Laura, mami de 2 fete cucuieteid="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Eric, foca mica si mumoasa de Aida! Sa cresti mare si sanatos si numai bucurii sa aduci celor dragi!id="blue">

Aida mami, sa va traiasca smecheria de baiat si sa fie sanatos!

 

Noi bine, prin zona in amenajari....am fost plecati la Budapesta la ikea, le-am luat baietilor paturi suprapusde, asa ca am zugravit si alte alea...ne-am facut de lucru, dar a iesit frumos.

 

Diana o luna in franta[cool]! vreau si eu.

Claudia sa-ti fie si tie de bine plimbarea in Italia.

 

haideti ca poate ne vedem...eu numai zic, dar nu mai apuc. sa vad cand o veni si sotul mai devreme acasa sa-l las cu copiii, caci tot pe la ora 20 ajunge.

[pup] la toate si un an nou scolar/gradinaresc prosper, usor si frumos, tuturor copiilor!id="red">

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fete

aida ii urez si eu puiului mic ERICmulta sanatate si multi ani fericiti!!!multi poopici

da fetele ce sa zic, corsica e frumoasa dar e mica:))de la un capat la altul nu are 600 de km.are munte si mare la un loc, dar ce mare...superba[pk].oamneii is cam rai, mie nu mi-au placut[:D].la intoarcere ne am oprit in italia la livorno si pisa.o sa pun si poze la semnatura.ioana si noi am fost in zugraveli si de-alea:)

laura succes la clubul de dans printesei.

claudia,cristina gabi, poopici!

 

 

DIANA-mami de fetita si baietel

piticii in actiune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...