Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi Acasa (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ioana sotul a avut acolo un contract de munca pt 3 luni si eu am mers la el in ultima luna.am avut apartament inchiriat, aproape de malul marii.din pacate nu am putu lua copii....sotul era deja plecat si nu am avut actele facute pt ei.dar asa ne am rasfatat si noi intr-o a doua luna de miere:).tot in perioada aia am facut si 7 ani de la nunta:)[olala]

foarte bn iti sta cu noul look[pk]

 

DIANA-mami de fetita si baietel

piticii in actiune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Maya printesa de Laura! sa cresti mare si sanatoasa si cu un dram de noroc!id="red">

Laura sa va traiasca fetitza si numai bucurii sa va aduca![flo]

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu zic cu intarziere (aici, ca personal i-am spus ieri la gradi...) LA MULTI ANI! pt Maya, printesa Laurei.

Laura, sa-ti traiasca fata, sa creasca mare si sa fie fericita! Cand te hotarasti sa revii p-aici?

Diana, faina a 2-a luna de miere ai avut, fata!!!

Ioana, braovo pe Edisor ca merge singurel!

Clau, da, asteptam sa ne pove despre prima zi de scoala.

Restul, fetelor? Ati dezertat?

[pup]

 

Laura, mami de 2 fete cucuieteid="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] si de la noi!

sunt si eu pe aici...cu treaba. Edi imi da de furca...scoate tot de prin sertare/dulapuri, scrie pe pereti, imprastie pamant prin casa[bang].

Marco nu tin minte sa fii fost asa rautz. Il cert, s euita la mine si face in continuare.

 

Marco e un cuminte, la gradi, inot si acasa. Asa copil sa tot ai, si tot pe el ma descarc[bang].

 

Am terminat si noi camera lor, le-am luat paturi supraetajate de la ikea si alte cele. am si zugravit, e super. Marco doarme singurel acolo, Edi e inca lipit de mine. nu stiu cand ma decid sa-l intarc si sa-l mut in camera cu frate-su'.

Din primvara vreau sa-l duc si pe el la cresa, tot unde e si Marco, macar sunt impreuna, caci juniorul e mai mamos.

 

In rest nimic nou, profitam de vremea buna de afar si stam mai mult prin parcuri.

 

Claudia chiar asa, cum a fost prima zi de scoala la voi?

Cristina ce mai faceti voi?

laura da mergem de o luna deja si suntem mare smecher.

 

[pup] la toate.

 

________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, chiar vroiam sa te intreb cum ai organizat camera copiilor cand ai cumparat paturile suprapuse. Si eu vreau sa amenajez camera feletol la anu' si inca sunt in dilema. Sa le fac paturi suprapuse sau mai bine un pat mare in care sa doarma amandoua?

Parca totusi mai bine paturi suprapuse - mai castig si spatiu.

Ai putea sa faci ceva poze cu camera si, daca nu vrei sa le postezi aici, ai putea sa mi le trimiti pe mail ca sa ma inspir?[asia]

Vad ca inca nu l-ai culcat pe Edi in camera aceea. Banuiesc ca el va avea patul de jos, iar Marco va trona de la inaltime...

Cristina, se parre ca au cam evadat banacentele de pe-aici. Am ramas doar noi[q]

[pup]

 

Laura, mami de 2 fete cucuieteid="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...