Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 143


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bicla][bicla][bicla]

vin si eu din urma...offf, nu mai am tiiimp [alcool]

 

[s]Many[s] draga mea, sa iti dea D-zeu sanatate si putere sa duci la capat cu succes misiunea nr 2 din viata voastra [pup][pup][pup]

[s]Lila[s] cea frumoasa si isteata si mult, mult prea draga mie [:)], sa cresti mare si sa fii fericita mereu [pup]

 

[s]Dragos & Emil[s]

[s]Tudor[s]

[s]Radu[s]

[s]Albastrel[s]

 

Monis ce sa-ti mai spun? ca nici maine nu cred ca pot sa ma apuc de treaba pt ca nici acum nu am acces la calculator...asta nu ar fi nimic...tu stii foarte bine ce discutii am avut pe e-mail cu sefa, pe 3 cand am ajuns la serviciu am dat nas in nas cu ea si m-a pupat si mi-a zis ca vai, cat de asteptata si binevenita sunt si m-a strans in brate si m-a intrebat de ce am fata asta asa lunga si ca de ce nu am zis ca am treaba la cresa ca m-ar fi lasat 2-3 ore la pranz sa merg sa-mi vad de treaba...bai, atata ipocrizie nu am mai vazut...de parca mailurile alea nici nu ar fi existat [xx(][xx(][xx(]

 

imi pare rau ca nu mai apuc sa tin pasul cu voi...imi trebuie putin timp sa-mi intru in ritm, seara la 10 jumate maxim dorm ... va pup pe toate tare tare

 

Ionela sunteti minunati, iar poza cu alaptatul in tandem este [olala][olala][olala]

 

[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionela sunt adorabil baietii tai. La filmulet mi-au dat lacrimile cand am vazut cum il pupa si-l legana Mihnea pe Tudor. Sa va traiasca.

Nu ai spus nimic despre cum s-a comportat Mihnea cand tu ai fost la maternitate, sau ai spus si nu am fost eu atenta.

Am citit si pe blog [q].

 

Pup mamica curajoasa.

 

mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009)

Multumesc Doamne!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Lilutza,Radu si bubulacii Emil si Dragos!!!

 

Ionela.... fara cuvinte......

 

Monis,vazut poze de la party... vazut pitici tare frumosi impreuna cu mamicile lor. Cu ocazia a sta amvazut-o si eu ce domnisorica adevarata e Ana.Pe baieti ii mai stiam, care din poze, ... dar pe Ana nu o vazusem de mult.Rluci,esti o gravidutza tare frumoasa..

Cu gradi, ca tot intrebai, deocamdata nu merge. Adica am fost o saptamana si doua am stat acasa. De maine ii duc iar,sper sa fie ok, cu toate ca de vreo 2 zile am 2 cozi permanente,nu pot sa ies din camera fara sa ma urmeze amandoi ,plus cataratul pe mine [bang][bang]. Sper totusi ca maine la gradi sa nu inceapa amandoi cu plansul si cataratul... tare greu imi va fi sa-i las acolo...[q][q]

 

 

mami [cit] de gemenasi [tren]

 

 

 

vara asta :)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...