Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 143


Recommended Posts

Servus!

 

Licurici, imi permit sa iti zic asa chiar aca scriu relativ de putin timp, insa va citesc de mult si sunt tentata sa ma adresez asa tie, sper sa nu te superi, iti multumesc mult pentru mesajele frumoase si incurajatoare, sper sa ajung si eu sa ma linistesc. Azi a venit cineva la noi in vizita si l-a intrebat pe Janisz daca o iubeste pe Meli, iar el a raspuns afirmativ, insa apoi l-a mai intrebat si daca o da pe Meli sa o duca si a raspuns hotarat DA! Cred ca este un pic gelos, insa ma incurajez singura ca o sa ii treaca!azi am scos fetita mai mult timp la plimbare -adica am stat vreo doua ore in parc si ne`a prins bine la toti trei, acum pitica doarme si Janisz ii pune muzica la pianul electronic!

 

Mama in actiune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am uitat sa zic ca eu as vrea sa deschid cont pe picassa, dar nu pot vedea nici o poza, imi scrie eroare certificat, de pe orice browser, asa ca nu v-am prea putut vedea pozele[q][q][q] si ma gandesc ca nici pe ale mele daca le`as pune nu le`as putea vedea, nu stiu cum sa remediez problema[bang]...

 

Mama in actiune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Livia[pup], nu inteleg de ce inca nu pricepi ca esti de-a noastra[:D]. Cu picassaul iti trebuie id si parola sa poti intra pe contul comun sa ne vezi pozele. Si tot acolo poti sa iti faci folder separat cu pozicile voastre, asta daca o mai fi loc..ca eu de mult timp nu am mai intrat pe acolo.

Iti trimit pm cu datele sa incerci sa te loghezi si poate sa pui pozici sa va vedem si noi, stii tu...cardul de [pis][pis] curioase[:D]

 

[:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, acum am vazut ca nu ai activat pm, tre sa intri la profil personal pe acolo sa activezi mesajele private.

Poate mai intra si fetele sa ne lamureasca cu picassaul, poate am gresit eu. Si poate rezolvi cumva sa ai activate mesajele sa iti pot trimite datele sa te loghezi.

 

[:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=10 fk1 si fk2 cred ca-s ale lui floricik

 

pe ancutz am gasit si am votat, mai e cineva ?

 

Licu tare frumos povestesti, ma bucur pt familia voastra [olala]

 

gabitza hai ca trece, PAROL [pup]

 

LA MULTI ANI DRGAOS, sa fii sanatos[pup][s]id="blue">

 

Legat de protectie si paza, si noi am avut contract plateam 150 de lei pe luna cu 2 patrulari noaptea si parca tot atatea ziua, am renuntat pt ca sunt foarte multe zvonuri ca ponturile pt spargeri pleca tocmai de la firmele de paza, ca ei vad cand se activeaza alarma, ei stiu sigur cand pleci in vacanta, etc, indiferent de contractul semnat, so....

 

 

 

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei[roker](8 nov '09) si [gravired]33+cu [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica_80
Spun doar atat: Licu fit-ar gura aia pocita de mama omida ce esti! [alcool][alcool][alcool]Mami fericita de [zana] Mariuta
align="right" id="quote2">Heyyy....Monica, ai o surpriza ptr noi?[:D]
Dana, mami fericita de David (2.11.2009) si [gravi] 37+ cu [baietel] id="blue">id="size1">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica_80
Spun doar atat: Licu fit-ar gura aia pocita de mama omida ce esti! [alcool][alcool][alcool]Mami fericita de [zana] Mariuta
align="right" id="quote2">[pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pup]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Livia nu stiu ce eroare poate fi aia. Lasa ca noi avem rabdare sa va cunoastem, poate te ajuta tati cand vine, pana atunci ai grija de piticei [pup]

 

Raluci merci, am votat fetita frumoasa de Floricik [pup].

Tare aia cu firmele de protectie [alcool][alcool]

 

 

aloooo, restul unde sunteti?

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

E foarte enervant internetul asta,imbatranesc pana trimit un mesaj[alcool]

 

Monica,si deci a iesit cu liniute???? [olala][olala][olala]

 

Licu,te rog din tot sufletul sa nu incepi cu proorociri si la mine,ca nu e deloc momentul[asia][:D]

 

Monis,pai cu firma de protectie: platim 100 de lei pe luna-asta include atat interventiile false cat si cele reale. Avem un buton de panica-in cazul in care vad pe cineva ca da tarcoale,sau aud ceva pe la geamuri,sau,Doamne fereste,sparge vreun geam. Timpul de interventie este de max 12 min- o echipa de "muschiulosi" vine sa ne salveze,avem si buton de incendiu etc. In cazul in care se intampla ceva cand nu suntem acasa si nu intervin la timp,daca se fura ceva, firma ne despagubeste. Nu trebuie sa fug eu acasa,ei trebuie sa o faca,si sa ma instiinteze. Inca nu am facut proba,sa vad cat de repede vin, o voi face curand [:D]

 

Raluci,cum noi stam fara Richard destul de mult,ma simt mai in siguranta asa.... Obiecte de patrimoniu nu avem[:D],asa ca nu vad de ce ar veni ei la furat(oricum ar trebui sa ne despagubeasca daca dispare ceva)...

 

 

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...