Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 143


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Smarandita ce ai mai facut cu rezultatul ala de la PAP? [pup]

 

Mami.Ilinca (acum am gasit in urma intrebarea ta [:I]), pentru imunitate ii dau doar sirop de catina cu miere. Si cam atat. Pediatrul mi-a recomandat si cate o doza de oscilo in fiecare luni dimineata dar inca nu i-am dat [alcool].

 

am gasit pozele [pk][pk][pk] Shtephy cat de frumos poate fi Iustin [8**], sa-ti traiasca copilasii mami!

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nici eu nu stiu ce sa zic....m-a luat prin surprindere tare de tot, chiar nu era momentul, de fapt era chiar cel mai nepotrivit moment cu putinta..dar sunt inca in stare de soc...incerc sa constientizez. pana una alta, tati chiuie prin casa de bucurie si a dat cep la o sampanie [alcool].

 

Mami fericita de [zana] Mariuta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bonjovi] La multi ani, Bubu by Raluci!id="blue">id="size4"> [bonjovi]

 

 

Felicitari, mami x2 Monica!id="red">id="size3">

 

 

 

Lauraid="red"> te rog, pune haina de prooroc si zi si mie! [:D]

 

 

Mesaj pt barza chioaraid="green"> te rog, gaseste si adresa din Tei si pe cea din zona Unirii (la Many)! Lasa Iasiul o perioada! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
[bonjovi] La multi ani, Bubu by Raluci!id="blue">id="size4"> [bonjovi]Felicitari, mami x2 Monica!id="red">id="size3">Lauraid="red"> te rog, pune haina de prooroc si zi si mie! [:D]Mesaj pt barza chioaraid="green"> te rog, gaseste si adresa din Tei si pe cea din zona Unirii (la Many)! Lasa Iasiul o perioada! [:D]
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup] si unul ptr. barza [pup], sa ne gaseasca mai repedemami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica_80
Spun doar atat: Licu fit-ar gura aia pocita de mama omida ce esti! [alcool][alcool][alcool]Mami fericita de [zana] Mariuta
align="right" id="quote2">[:D][:D][:D][:D][drac]haide tuuu, langa o Mariuta frumoasa foc si un beagle mai e loc! sunt curioasa ce o fi [detectiv]Cine mai doreste, cine mai pofteste???[drac][:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy"> [:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...