Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 143


Recommended Posts

Ionelafelicitari mami pentru micutul voinic, acomodare grabnica si asteptam povestea [pup] p.s vezi ca ai reusit sa treci si peste pragul psihologic cu greutatea [:)] Danafelicitari pentru rezultatele bune. Dymo[grup]multa putere iti doresc. Clujencelor, cand vreti dati un buzz, mess e deschis toata ziua [:D] Stephyma bucur ca ai reaparut, ai niste copii minunati, imi pare rau de faza cu laptopu, eu saptamana trecuta era sa fac o criza de nervi cand mi-a spus sotul ca am ceva bug pe hard si ca s-au pierdut toate pozele cu Maia, am crezut ca il strang de gat [:D], noroc ca le-a putu recupera, morala : le-m pus toate pe picassa [:D] Laurati-am admirat comorile, sunt superbi puii tai, ma incearca asa o invidie +++ cand ma gandesc ce frumos se vor juca ei la anu. Monis, Many ma bucur ca e bine la munca Apropo de munca RamoX, oare nu poti sa iti iei concediu medical pentru Dominic pana in ianuarie? fug ca s-a trezit Bianca, mami de [zana] Maia Teodora (28.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/Byara23"] Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara....va salut de la munca, de pe anticul PC din dotare...[:-@] Felicit si eu sarbatoritii zilei:cele doua frumoase domnisoare AMALIA [flo] si SABINA[flo]: Sa aveti parte de o viata senina si norocul sa va surada in fiecare zi!!Licu,Ancutza:felicitari,mamici ptr.minunile voastre si sa va aduca numai bucurii!!;si pe concitadinul nostru,MIHAI:Sa cresti mare si voinic si sa luminezi mereu viata parintilor tai!!!! ma rezum la atat,desi mai voiam sa zic una-alta...dar,la modul la care merge PC-ul asta risc sa termin mesajul dimineata sau sa raman fara el [alcool] va [pup] si va doresc o noapte linistita!!! miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa zic doua vorbe si despre noi. Suntem bine, vorbim toata ziua orice, face deja fraze lungute, facem la olita cat stam prin casa dar cand iesim si noaptea tot pampers, nici nu am incercat sa scapam de tot, mi se pare un pic cam fortat. Noutatea cea mai mare este ca avem un nou membru in familie, o catelusa superba rasa beagle, de 2 luni, pe nume lady. Mariuta este innebunita dupa ea si catelusa dupa Mariuta, se joaca toata ziua amandoua, fac o halca in casa..e nebunie curata! cam atat despre noi, astept cu nerabdare cinstea sarbatoritilor [:D] Mami fericita de [zana] Mariuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri


LA MULTI ANI TUDOR SI RADU
[s][s] [s] [s]
[bum][batetoba][cri][cheers]
Va servesc cu o [cafea], pana isi termina Andrei de mancat macaroanele. Biara, [pup], te inteleg perfect ce zici. Eu il duc pe Andrei de fiecare data cu noi la cimitir, la mormantul tatalui meu. Eram ieri cu sotul la dr, si ma ia o doamna de acolo, ca cica ultimele studii arata ca nu este indicat sa le dam copiilor lapte seara la culcare, pentru ca ar produce acid. M-a luat tanti aia asa de sus: "cum nu sti? nu citesti pe internet? da-i ceai". I-am raspuns cu tot calmul de care dispuneam ca "sfaturi medicale nu iau de pe net. Acolo gasesti mai mult parerile unora, nu prea ai de unde sti care sunt adevarate". "Pai atunci sa te duci sa intrebi medicul." Bineinteles ca am ramas acum cu un semn de intrebare. Sa aveti o zi frumoasa! Si un weekend placut! Poate nu mai reusesc sa scriu azi. Cristina [mamica] , Andrei Cristian [bonjovi], 7 dec 2009 [url="https://picasaweb.google.com/lh/myphotos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, [bum]La multi ani strumfisorilor TUDOR si RADU sa cresteti mari sanatosi si voiosi[bum] Dymo iti doresc sa ai rabdare si putere sa treci peste toate [pup] Ancutz sunt convinsa ca totul va intra repede in normal [flo] ionela bine ati venit acasa[olala], acomodare usoara si rapida dana super bilant, cred ca al meu nici la nastere nu va avea gramajul asta [alcool] biara asa sa faci, sa-ti revii, asta-i viata, va pupam[pup] Cristina nu stiu ce sa zic de sfaturile primite, pai asta inseamna ca de cand ii aducem pe lume seara sa presteze ceai [alcool]ca sa nu mai zic de papa de peste noapte Remus s-a trezit cu niste muci colorati [bang] dar nimic altceva, si astia nu sunt curgatori, m-am dus cu el totusi la gradi, au zis ca ma anunta daca nu e ok Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei[roker](8 nov '09) si [gravired]33+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [|)][|)][|)][|)] Ie grele bre cu un mocofan fornaitor si miscacios, am uitat ce inseamna bebel la casa omului noaptea..[alcool] Monis, ioti ca am aparut acu de dimineata.. dar pe fuga ca tot urla asta micu, ma duc sa il scot afara la aer ca m-a capiat. Multumim frumos de urari, ziua mandrei a trecut bine, nu ne-am mai petreciuit prea tare ca a fost la botez destula treaba, dar pe ansamblu a fost frumos. Amalia s-a distrat si a primit cadouri. Urez si eu LMA [s]Sabinei si lui Mihai pt ieri si pt sarbatoritii zilei: [s]Tudor si Radu [s] [:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009) si Dragos Ioan (29.08.2011)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13"] Firefly's shop[/url] [url="http://crochetbyfirefly.blogspot.com/"][:D] BLOGUL MEU [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Tudor si Radu[s] Dana super bilant [pk]. Raluci [pup] stii tu, fiecare cu ritmul lui. Si eu cand il vad pe Danut ce slabut e imi dau seama ca nu toata lumea poate naste copii grasunei(ca Ionela) sau feti frumosi care cresc in doua luni cat altii in sase(ca Dragos). Sanatos sa fie ca asta e cel mai important(chiar daca eu una ma topesc dupa bebelusii falcosi si grasunei). mami fericit de Danut 28.10.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...