Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Locul fetelor Nou-Venite (85)-FELICITARI JoAnn


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mvb
La tine fac un discount barosan.....o sa duc 2[:D]
Citat:
citat din mesajul lui Lia73
mvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbopreste una si ptr mine [:D]o trim peste 2 luni [:D]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">[:D] __________________________________________________________________MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008) [flo2] si viitoare mamica de copilasi jucausi [huta][ruga] Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii ![ruga]id="blue">id="Comic Sans MS">__________________________Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!id="size1">
align="right" id="quote2">[i]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza
Mvb dai si la fata o barza luna asta?Am incepur de ieri stimularea...[pup]Lorin nu e cumva un [bibe] mic?[olala]Lia,trutzi,Joann [pup]In primavara asta,musai sa vina barza[:D] id="purple">id="size1">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Doamne Ajutasa fie cu noroc [pup]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza
Mvb dai si la fata o barza luna asta?Am incepur de ieri stimularea...[pup]Lorin nu e cumva un [bibe] mic?[olala]Lia,trutzi,Joann [pup]In primavara asta,musai sa vina barza[:D] id="purple">id="size1">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">inca nu ne pronuntam....la mine Z30 e referinta....iti doresc o stimulare "cu ochisori"[ruga]Mbv, o barza la Brasov, te rog !!![:D]LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA id="Arial Black">[i]id="size2">id="blue">id="blue">http://zilepentruluciana.wordpress.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e naspa cu deportarea asta a noastra aici......[bang][bang][bang].....o sa se inchida topicul din grija maxima pe care ne-o poarta altii[bang]........
Citat:
citat din mesajul lui Lia73
n-o sa mai intre fete noi pe topic [q]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2"> __________________________________________________________________MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008) [flo2] si viitoare mamica de copilasi jucausi [huta][ruga] Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii ![ruga]id="blue">id="Comic Sans MS">__________________________Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta sa nu mai vina uratii [pup]
Citat:
citat din mesajul lui lorin7774
Nu cred ca sunt surprize.....doar intrebam si eu....[:I]Z28, nici un semn si o tona de sperante[alcool][alcool][alcool]LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA id="Arial Black">[i]id="size2">id="blue">id="blue">http://zilepentruluciana.wordpress.com/
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]............................................................SUNT ASPIRANTA!!!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti trimit acum dar sa fie pereche daca se poate [olala]Daca nu, ma multumesc si cu unu [:)]
Citat:
citat din mesajul lui mvb
nu o stiu[bang]...dar o astept pe PM[:D][bang] __________________________________________________________________MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008) [flo2] si viitoare mamica de copilasi jucausi [huta][ruga] Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii ![ruga]id="blue">id="Comic Sans MS">__________________________Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!id="size1">
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]............................................................SUNT ASPIRANTA!!!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]
Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza
Mvb dai si la fata o barza luna asta?Am incepur de ieri stimularea...[pup]Lorin nu e cumva un [bibe] mic?[olala]Lia,trutzi,Joann [pup]In primavara asta,musai sa vina barza[:D] id="purple">id="size1">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]............................................................SUNT ASPIRANTA!!!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...