Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (90)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[q][q][q]

de ce vorbesc singura???

 

azi vrem sa ne ducem pana la Manastirea Pasarea-acolo ne-am cununat noi[:D]...pe la "moshie" nitel...sa vedem ce mai e pe acolo-avem un teren pe langa manastire.

 

apoi un gratarel acasa...si stat in pat.

 

aa....si tre sa ajung si la mall sa-i cumpar cadou cumnatei...ca ieri nu am mai ajuns...bine ca-i la 5 minute de noi Mall Baneasa ca mai departe nu reuseam sa-l scot pe barbat azi din casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io nu pot vb ca ma dor dintii[:D][:D][:D]

[iartama][iartama]

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

beyyy...io azi sunt cu dosu-n sus!!!

am emotii...imi vine sa vomit...sunt pusa pe cearta...imi vine sa ma ascund.

sunt paralizata de frica.

nu indraznesc sa ma duc sa-mi fac Beta...pentru ca maine se poate incheia visul frumos...au fost asa reconfortante psihic astea 2 saptamani de dupa ET in care m-am simtit,crezut,comportat ca o gravidutza...si acum imi e teama ca amarata de analiza scrisa negru pe alb...imi poate lua aceasta stare si visul frumos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR FLORIILOR![flo][flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup][pup]

sami esti de belea...te pup[pup]

de facut tot va trebui sa-l faci(testul)...asa ca...curaj gaina ca te tai[:D][pup]

galli imi pare rau ca te dor dintzishorii[pup].un medicament ceva?[alcool][:D]

va pup pe toate[pup]

eu sunt tot in butoi si azi parca mai rau...am mai primit si un tf care m-a cam bagat la fund...asta e...ma feresc dar vad ca nu am scapare[q]

am vb cu o tipa,care trebuia sa-mi fie nasa de cununie dar a rupt relatiile cu noi si de 6 ani nu am vb...din vina lor nu a nostra.si ea s-a chinuit cativa ani sa faca bebe si in sfarsit a reusit,are o bebitza de 8 luni.si imi zicea prin cate greutati a trecut sa o aiba(de parca eu nu as stii cat mie de greu...stie ca si noi ne chinuim).ma bucur pentru ei dar chiar nu era momentul sa aud asa ceva.si m-a intors pe dos.bineintzeles ca am dat apa la soareci de i-am innecat deja.gata cu vaicareala mea...e sarbatoare si...LA MULTI ANI! inca odata

va pup...o zi minunata sa aveti!

pup ellyshor[pup]

 

CODRA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor, va rog sa nu ma mai suparati si voi....[q]

sami, sper sa vii mai linistita de la manastire.

codra, capul sus si tu, aceeasi problema o avem si noi...

hai, adunarea, gata!![pup]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, si eu sunt nume de floare, deci multumesc de urari[:)]

la multi ani si din partea mea fetelor si baietilor care-s "flori"![flo]

 

Gali despre ce pregatiri vorbesti tu, fetita?imi pare rau de maseloanta, cred ca te asteapta dentistul cat de curand..:-([pup]

 

Samiro[flo] lasa draga mea cum o vrea D-zeu, nu depinde nimic de noi pana la urma, datoria noastra e sa facem eforturi, dar rezultatele nu mai depind nici de noi si nici de doctori. [pup]

Va tin pumnii la toate, si tie si Laurei si lui Amyshor![flo]

 

Codra, hai nu mai fii suparata, e greu, dar sanse sunt, ele vor aparea negresit si pentru tine, ai sa vezi! [pup]

 

Nici aici nu-i o zi grozava, e innorat si ne petrecem timpul in casa.

Sper ca week-endul viitor sa fie mai frumos... Pastele cade in acelasi timp si aici la catolici, protestanti (parca!) asa ca vor fi 2 zile in plus libere [:)]

 

Pup fetele![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi[nl], multumesc, viorica mea e in deplasare[:D][:D][:D][q]

ce pregatiri?? exact asta mi-a spus si tarzan la telefon, dar, medicii

nu lucreaza pe ochi frumosi...deh....

nu e numai o masea, sunt mai multi dinti de sus si jos...nevralgie...[bang]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi, ia uite:

http://www.tocanadecuvinte.blogspot.com/

ce zici?[pofta]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...