Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (90)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

vvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiii....ce blog poa' sa aiba tipa asta mihaela [pofta][pofta][pofta] mie mai imi place blogul Gabrielei Cara...cozonacul la masina de paine-reteta ei o fac. Doamneeee...cine m-a pus sa intru acolo??? ca inca nu am mancat...imi astept Samiru...si ma doare stomacu acu'!!! elly[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, si retete reusite, sa stii. ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost, si e relativ bine in sensul ca, rezerva ovariana este intr-adevar foarte scazuta, dar se poate face fiv, iar chistul de pe uter era un folicul pe care sonda ecografului l-a impins in dreptul uterului, deci nimic deosebit sau grav- "punctul din care privesti lucrurile ". vazand chisturile pe care le am, a spus ca reactionez foarte bine la stimulare. sa vin in z.2 a cm. pentru a vedea cum evolueaza chisturile. cam atat. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
vvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiii....ce blog poa' sa aiba tipa asta mihaela [pofta][pofta][pofta] mie mai imi place blogul Gabrielei Cara...cozonacul la masina de paine-reteta ei o fac. Doamneeee...cine m-a pus sa intru acolo??? ca inca nu am mancat...imi astept Samiru...si ma doare stomacu acu'!!! elly[flo]
Si mie imi plac mult retetele Gabrielei Cara. De Anul Nou am facut reteta ei, Tort Winter. O nebunieee a iesit....toata lumea a fost in delirrrr[olala][olala][olala] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
simonia...sa ma ierti ca te intreb...in mod sigur nu am fost eu atenta...dar...ti-ai facut AMH???ca ala spune negru pe alb cum stai cu rezerva ovariana...aia nu se vede la o eco...dupa nr foliculilor antrali sau dupa raportul LH/FSH. acu...daca vorbesc aiurea...scuzeeeee[flo]
Samirutzooo....eu stiu ca FSH-ul indica rezerva ovariana, dar pt siguranta se face si AMH. Poate nu stiu eu bine[:D] Simooooooooo[pup][pup][pup][pup] Ma bucur mult ca ai scapat de griji! Chiar ma intrebam si eu....ca sincer, nu auzisem sa faci fibrom de la stimulare...[:-@] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumiri pt vot: codra[flo][pup] amy[flo][pup] samira[flo][pup] bruni[flo][pup] elly[flo][pup] lumi[nl][flo][pup] laura[flo][pup] samira[flo][pup] lumy3in1[flo][pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elly...io l-am zapacit rau cu intrebarile pe doftorasu cu ochi albastri...aceasta problema fiind una dintre ele...si mi-a zis ca e gresit sa crezi ca poti intui rezerva ovariana a unei fomei dupa nr foliculilor antrali vazuti la eco...sau dupa raportul dintre LH si FSH-care trebuie sa fie subunitar in cazul unei rezerve bune...insa sunt si cazuri in care acest raport poate sa arate bine-in limite...insa la analiza AMH...sa constati altceva...deci...pentru aflarea rezervei ovariene...pentru un rezultat real...se face AMH. asa zise el...asa va zic si io acu!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...