Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (90)


Recommended Posts

Neatza fete 'mumoase si inimoase! [pup] Galli saru'mana de cafelutza... Vin si eu in sprijinul ideii care a fost discutata aseara, ca AMH-ul e sfant... FSH-ul meu era in limite normale, oscila intre 5 si 8... aveam estradiolul un pic cam mare pentru ziua 2 (in jur de 100), dar nimic din dozarile hormonale nu arata o rezerva asa scazuta... primul semn de intrebare a aparut dupa FIV 1 la care am obtinut un singur ovocit... bineinteles ca am facut AMH-ul care este 0.26... deci fooooooarte mic... asa ca rezerva mea ovariana e praf (si asta cu dozari hormonale care nu indica acest lucru)... [bang] si apropo... raportul FSH/LH e in jur de 1... deci... [alcool] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare,salutare. galli,eu plec asa repede pt ca lucrez numai 4 ore.cred ca nu mai are mult firma asta.acu imi prinde bine,ca ma pot odihni,nu-i bai. mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]12+
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, pupici si de la mine! [pup] vi-i dau acum la inceput de mesaj![:)] ieri m-am speriat oleaca, curgea -scuze de marturisiri- cam ca la robinet; parea hemoragie in regula. oricum am luat vreo 200 mg de calciu aseara, un magneziu, un fier..nu mai stiaim cu ce sa ma indop, ma cam panicasem..., H. zicea sa mergem la spital, dar peste noapte s-a linistit treaba si acum e ca un cm normal.m-am calmat. iau mashinuta si ma duc la cumparaturi acum, ca barbatu' e din ce in ce mai doborat de munca,nu-l mai astept pana diseara. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...