Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (90)


Recommended Posts

Buna seara fete[pup] Am citit vesti bune despre fetite,ce ma bucur-Libra,Lumy Doamne ajuta![pup] Am mai citit de rapoarte FSH/LH si LH/FSH cu concluzia ca tot antimulerienii spun mai multe.[:D] Fetelor imi merge netu' ca naiba,daca cititi mesajul meu inseamna ca merge[:D],daca nu [:-)))] Sa revenim,Amy zici ca-s baba?[:D] Sanatos sa fie..piticul[pup] Ellyshor[pup] Te pregatesti de dans? Hai ca-i tin pumnii lui Doru,pardon lui Dragos cu gropite[:D] Galli[pup]nu le mai baga si tu toate in seama,nu te mai enerva si tu de la 1000km distanta[:D],ia ceva pt endometru mai bine,stii tu ala de-i bun cand il iau barbatii[pup] Lidiadiana bine ai venit![flo] Codra,imi pare rau![flo] Va doresc o seara placuta,ma uit si eu cat rezist la dansez,un week-end placut tuturor[pup] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
codra,[pup][grup] mamica,nu mai sunt butoaie, le-am folosit io dimineata![:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
galli mama eu am butoiul rezervat...de 2 ani.asa ca...e butoi proprietate personala sa ca...sunt pana in gat in el[bang] CODRA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,pardon, ce [testoasa]sunt....... lidia,bine ai venity printre noi![flo][pup] adoooooooooo, da tu vazusi de la tine d-acolo??[:D][:D][:D] hihi,cam pan la bucursti,mai.... alioooooooo,voi v-ati luat rochiile de seara,deja?? samiiiiiiiiiiiiiii,te-am vazuuuuuuuuuut!! precum observati, m-am dereglat de tot![:D][:D][:D] nu ca nu as fi fost....[:D] z.30![bang][q] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Galli[pup] am simtit io cevaaaa,dar stii si tu ca toate trec,hai fetelor lasati butoaiele,bucurati-va ca vine primavara,canta pasarelele,e cald de astea...daca vreti va spun o poezie,sau va pun o muzichie,gata, imnul CFR,e superfain[:-)))] cum,nu va place?[:D] Pupici la gagici cu lipici,chiar va las ca ma duc sa ma imbrac pt.dans[:D] sa fiti cuminti[pup] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aduto, macar sa iasa baietel cum mi-ai soptit tu la ureche. Laura, fii atenta: ia o ata de vreo 20-25 cm, trece verigheta prin ea si prinde-o intr-un lat, sau fa-i un ochi sa nu iasa. Una dintre maini o tii la orizontala in aer (cu partea cu unghii in sus) cu degetul mare departat de restul mainii. Acum apuci ata aia si cobori pe verticala ata cu verigheta cu tot printre degete (adica prin v-ul ala al degetului mare...) de 3 ori. Apoi intorci mana cu faa in sus si tii ata cu verigheta deasupra cam la 1-2 cm. Daca verigheta se invarte in cerc (nu se suceste) este fata, daca pendulea e baiat. Dupa primul test, atingi verigheta de palma pana se opreste si apoi o ridici. Daca apare iar miscare interpretezi ca mai sus, doar ca e al doliea copil.[:D] ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ada29 Pupici la gagici cu lipici,chiar va las ca ma duc sa ma imbrac pt.dans[:D] sa fiti cuminti[pup] Ada
In ce te gatesti draga mea si pe unde dansezi mataluta? [pup] ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gallicutzaaaaa[flo][pup][pup][pup]...pooop fata frumoasa cu ochisori frumosi![dual] Adutzaaa-dragutzaa...in primul rand sunt....sa-i vad gropitzele[:D][:D][:D] Poooop toate feteleee si le doresc vizionare placutaaaa![olala][olala][olala] Ramaneti la comentarii???[:-@] Coccollina[flo][pup] Butoiul l-am facut placa de surf ca vine varaaaaaaaaaaaa[surf] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amy,ma imbrac in..depinde ce am prima proba[:D]Amy iubito,promiti sa nu te superi pe mine daca e fetita? Nu stiu ce sa zic de simptome dar sfarcurile tale promit[:D] Ellyshor pup apasat,gata fug la dans.O seara placuta! Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bauuuuuuuuuuuu[:D] sunt cuminte...in pat ,cu utrogestane la purtator. Samiru e la fotbal...si-a luat el tricoul de joc al Stelei=primit cado...sicu care ma zapaceste ...sa am grija de el. ne uitam la Dansez,da??? si io pap o branzica de casa Doamne...ce dor mi-e de vremurile cand mergeam la dansuri...de petrecerile din Salsa...de studenttie...de tineretile mele...eeeehhhhh hai...ne uitamla Dansez[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...