Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi(103)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani tuturor si un an nou cu bucurie ! La multi ani si sarbatoritilor lunii ian.,tuturor copilutilor si adultilor! Anca, ti-ai petrecut revelionul in spital in 2004.. Ce ati facut in vacanta aceasta? Eu m-am plictisit de stat in casa in ultimile zile,unde gasesc activitati interesante ptr Catalina?Sau pentru mine..:))? Am o cunostinta ce vrea organizeaza aniversarea unui pui de trei anisori si doreste teatru de papusi ,acasa.Stiu ca Dana avea o legatura,a adus la ziua Catalinei doua persoane ce au facut un spectacol frumos si au antrenat copiii ,incerc sa iau legatura cu ea ,mai stiti si pe altcineva? Gabi,pe unde te-ai plimbat? Ai fost la zapada? Gabi-arama imi pare rau sa aud vesti ..mai putin bune.Iti doresc multa sanatate, putere de munca si succes. Gabi-acvi,mult succes cu inscrierea Timeei. Nu stiu multe amanunte,stiu doar ca la Waldorf va fi clasa 0 din toamna. V-am pupat..revin mai tarziu.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehehe...Adi, chiar ma gandeam sa te sun si o sa o fac pana deseara. Si chiar si eu mi-am stors creierii azi unde sa scot baietii sa-i rup de calculator, tv, etc...Si sa fie si ieftin....sau fara bani... Adi, voiam sa te intreb de-o placinta cu dovleac, de fapt voiam sa intreb cum se poate dovleacul face sa fie mai moale...ca intr-un an stiu c-am bodoganit cat am incercat sa-l tai bucati mai mici sa le pun in blender. Pupici si o saptamana frumoasa, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit din urma..v-ati mai intalnit in decembrie? Unde ati dus jucarii si hainute pana la urma? Cativa copii din clasa Catalinei au strans jucarii din toata scoala si care le-au dus la spitalul de copii ,in decembrie. Gabi, de ce nu m-ai sunat si pe mine sa vin a BCU si la cealalta intalnire (den..numaistiucum).MAi baga cate unn bip si la mine cand mai ai informatii de acest gen..te rog. Poti sa folosesti dovleac copt ptr placinte insa dureaza ceva mai mult. Dovleacul de placinte,cel din kaufland nu e tare deloc.Se curata si taie foarte bine si e si dulce la gust. Eu am terminat fursecurile si praji de pe al rev si ma gandeam sa fac o placinta cu mere caci am cateva(mai multe) mere ce s-au stafidit de ciuda ca nu le-am bagat in seama de sarbatori.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana: teatrul de marionete Aschiuta. Daca vrei iti trimit numarul domnului Petrariu(actor). La gradinita sunt mereu asteptati; la serbare, craciunitele fac o introducere frumoasa inainte sa vina mosul; etc... Anca: iarasi epidemii ..... Vrea la cinema, la filmul cu pinguini........... of. Nu cunosc locuri pt. copii, am evitat aglomeratia. Am mers prin parcuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite ce am descoperit eu de dimineata, bantuind pe net: http://www.redutti.ro/cumpar/48301.html e voucher de 20 lei pt carrefour Era " Doar 20 RON in loc de 50 RON pentru 2 ore si jumatate la Atelierul de Creatie pentru copii "Vacanta la Polul Nord" organizat de Studio Fun BONUS: -10% la achizitionare unui abonament + 10% reducere din costul unei petreceri aniversare pentru copii" Ce ziceti, incercam? Si poate bem si noi o cafea sau ceai cu ocazia asta. Pupici, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, maine, 12 ian la ora 16 ne strangem la carrefour era cu copiii la atelierul cu polul nord. Daca vreti si puteti sa veniti va astept, stau copiii 2 ore jumate, noi depanam povesti si poate bem si-un ceai pe acolo pe undeva....Lista este: Gabi Adi69 Eu, plus vecina, plus colegul de banca al lui Matei Oana, CarmenL, carmenp, etc.... Deci facem gasca. Va astept cu drag sa ne revedem si sun sa fac rezervari. Nr meu e 0723652525, daca vreti mai multe detalii EDIT: sau daca va convine mai mult ora 16,30....spuneti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...