Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi(103)


Recommended Posts

Acvi: bafta in etapa a II-a, sa ajuneti unde doriti. Din curiozitate intreb: cate clase preg? tot o singura clasa? spuneau cei de la inspectorat ca vor suplimenta. dar unde? Manuela: domnul E. Paduraru lucreaza si cu prichindeii dar nu stiu exact varsta. Cauta club Unic pe net si gasesti info. Fetita face la gradi cu dumnealui asa ca-l pot recomanda din exp. pers. mai sunt cluburi la Ateneu, la Palatul copiilor dar nu cunosc pers.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, Darria, o singura clasa pregatitoare si 5 clase I .Clasa pregatitoare se organizeaza la gradinita nr 12 asa este afisat la scoala.
Citat:
citat din mesajul lui Darria
Acvi: bafta in etapa a II-a, sa ajuneti unde doriti. Din curiozitate intreb: cate clase preg? tot o singura clasa? spuneau cei de la inspectorat ca vor suplimenta. dar unde? Manuela: domnul E. Paduraru lucreaza si cu prichindeii dar nu stiu exact varsta. Cauta club Unic pe net si gasesti info. Fetita face la gradi cu dumnealui asa ca-l pot recomanda din exp. pers. mai sunt cluburi la Ateneu, la Palatul copiilor dar nu cunosc pers.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clubul danceplanet parca, undeva din Tg. Cucului pe Sarariei, da o cautare pe net si gasesti sau dra Olga Negoduico...avea o grupa de pitici super....si ea e o dulce. Fug acum ca tot intr-o fuga sunt de pe 28 martie, dar o sa-mi revin eu. Ma doare iar genunchiul f tare si la reumatolog am loc tocmai pe 22 martie. Sper sa ma lase dureruile pana atunci. LA MULTI ANI pt maine mamici! Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...