Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi(103)


Recommended Posts

Fetelor...ce ziceti de o cuconiada sau intalnire sau cum vreti voi sa-i spunem? Se anunta cineva? Hai..o ora doua la o cafea, capucino, Mall, etc...eventual ne adunam la Carturesti la ceainarie...si copiii la un atelier de acolo sau nu stiu daca aveti alte idei...lista e deschisa. Avem asa ca participanti: 1. EU 2. Carmen L si asteptam completari...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si eu :D La multi ani, Matei! nevoi sunt, eu ma bag si la organizare un pic[:)] dar daca adunam jucarii vechi, sa fie in stare f buna de functionare, complete si cu toate componentele. ar fi multe - si scoala de care spune Oana, si cea din CA Rosetti, si una din Galata, cred ca pe Cicoarei au inchis :( din lipsa de fonduri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Copiii mei" de la Scoala "Ion Holban" sunt in clasa a VI-a si unii chiar au o situatie mai grea acasa sau stau in centrul de plasament. Ma gandesc ca daca aveti hainute bune si mai marisoare pentru masura lor , ar fi GROZAV. De fapt in wk-endul 2-4 dec vrem sa organizam o expozitie cu lucrarile copiilor cu ocazia zilei persoanei cu dizabilitati,la Moldova Mall, dar va voi da mai multe amanunte atunci, plus invitatiile de rigoare. O zi frumoasa! Gabriela si baietii Carmen va transmite toate cele bune si daca vreti sa vb cu ea va dau mess-ul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La intalnire ma inscriu si eu. Asta vara, la curatenia generala, am strans un sac de haine si jucarii si l-am dus la Crucea Rosie. Si acolo au liste cu familii nevoiase. La multi ani de Sf. Matei si Matei al meu a dus bomboane la gradi, era tare fericit! M-a intrebat de tort, cadouri si petrecere si i-am explicat ca este o zi mai "mica", dar totusi i-am cumparat niste creioane colorate mai speciale si stampilute cu Mos Craciun si om de zapada [:D]. La noi totul e bine, Stefi merge bine cu scoala, sunt tare mandra de ea, s-a adaptat foarte bine, nu scrie ea foarte frumos, dar cu restul notiunilor nu are probleme. Si, pana acum, racelile ne-au ocolit, sper sa reusim si in continuare. Pupici, Andrea [mamica] de [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241"]Stefania [/url][zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007) Poze[url="http://community.webshots.com/user/a_mironeanu"] mai vechi [/url] si [url="http://community.webshots.com/user/2004Stefi"] mai noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana (ghinetz): mie personal, din experienta mea de 4 ani, concursul Florica T. Campan mi se pare cel mai serios, ca si organizare, gradul de dificultate al subiectelor, numarul participantilor, festivitatea de premiere. Am inteles ca din acest an cei care iau premii la Campan se pot inscrie in clasa a V-a la Negruzzi (nu sunt insa foarte - foarte sigura, poate stie cineva mai bine). Si pe mine m-ar interesa intalnirea, dar numai daca voi putea veni fara copii, ai mei nu sunt genul care sa-si lase parintii sa respire... Din istoria DC-ului: eu si GabrielaG am avut prima intalnire, prin intermediul DC, acum... 8 ani; Matei avea doar 6 luni, iar acum este premiat la concursul de matematica. Bravo, Matei! Cum trece timpul... Ioana. P.S: A mai facut cineva scoala de soferi fara nici o placere, sau sunt singura atehnica la categoria 35 - 40 de ani?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...