Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori de nov-dec.2009 (50)


Recommended Posts

[bere] crissa, pofteste si matale pe bancuta dymomo pai sa aduca si un vinisor de la Bordeaux de acolo, nu? [:D] Eu marturisesc ca mi-e o pofta crunta de o beuturica reala [alcool] mami de [url="http://picasaweb.google.ro/fulgusori2009/Lili_a?locked=true#"]Mariuca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Lili - esti super mega ultra tare [pk] eu nu stiu de carucior ce si cum, pare fain, auzi, auzi, dar de ce zice pe site carucior model: CACAO ??? e vorba de culoare, nu? [alcool] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]MONIS cu siguranta se refereau la culoare. Lidia [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu scapati voi fara mine pe bancuta... Adica stau de una scurta, ca-s franta. Lili Am asteptat cerere pentru retete, invitatie. [:-)))][:-)))][:-)))] Sigur ca mai pun, stai sa-mi treaca supareala pe forum. Cu aerul conditionat si eu am mari dileme. Aici vara sunt momente in care plang de cald, eu care ador caldura. La 45 de grade as sta sub dus continuu, dar nici acolo nu curge apa rece de la atata caldura. Asa ca habar n-am, in magazine deja merge aerul conditionat, nici nu intru cu pitica dupa mine la cumparaturi. Ma intreb vara, cand or fi 45 de grade si oi vrea o inghetata cu pitic ce-oi face. Cu tantarii e iar nenorocire, ma gandeam zilele trecute daca nu-i putem da cu spray din ala impotriva tantarilor. Intreb maine la pediatra daca-mi amintesc. Asha. De fapt mai vreau sa o imbratisez o data pe Many , sa-i doresc sa ii dea DD putere. Socru-mi-o ne-a avertizat in azi slujba e la 17. Bun, am bagat tzol festiv la gagica si am plecat vitejeste, in speranta ca stabilim si data botezului. Acolo, nici vorba de slujba, cica la 18. Am plimbat copil in masina ca era un vant groaznic, la 18 ne-am intors la biserica, "pai ce, nu stiti ca azi e la 19?". Buuuuuuun. Am mai plimbat gagica o ora cu masina, am gatat benzina, slujba a inceput la 19.30 si a inceput nenea parinte sa sfinteasca curtea bisericii, no sa fie el sanatos ca e uriasa curtea. Am stat 20 de minute din slujba, timp in care gagica a dormit rupta si am plecat. asa ca nu avem data de botez. Va pupam, betiveala placuta, pastrati un limoncello si la fata. [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda/ChiaraAmoreMio#"] Chiara Ada, vita mia [/url], [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda/ChiaraDecembrieIanuarie20092010#"] Chiara creste [/url] [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda/OdiseeaPlecariiNoastraAcasa#"] Odiseea plecarii noastre acasa [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele vin si eu pe bancuta cu de toate, macar acum sa sarbatoresc, ca azi n-am reusit.Ari a fost taaaaare maraita, i-a aparut si o eczema urata... Nu ma simt in stare sa tratez subiectele zilei, nici sa raspund din urma[:I]...recuperez maine, daca ma lasa mandra mea. Dymomo, cum e cu supozitoarele?Eu in seara asta nu i-am mai pus, las testarea pe mai tarziu.Era prea nervoasa si nu am mai chinnuit-o cu supozitorul, nu stiam cum sa o imbrac mai repede. Strumfy[pup].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5 eu nu stiu de carucior ce si cum, pare fain, auzi, auzi, dar de ce zice pe site carucior model: CACAO ??? e vorba de culoare, nu? [alcool] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Eu sper sa fie vorba de culoare si nu de "caracter" [:D]. Al nostru e mov... [:-/] raluci sa nu pleci pina nu-mi dai rozmarinii aia ca merg la ceaiul de chimfeniculson pt lactatie pe care tocmai mi l-a pregatit Lidia[:)] mami de [url="http://picasaweb.google.ro/fulgusori2009/Lili_a?locked=true#"]Mariuca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monisule la faza cu plecatul nu ma incadrez. Al meu sot a avut doua oferte de joburi afara si le-a refuzat desi erau pe meseria lui. Una in Emirate(la o scoala engleza) la care s-a dus si la interviu si cand trebuia sa ma duc si io s-a razgandit el si a doua la o universitate in Franta(unde e si plecat acum) unde a zis ca ar fi dispus sa mearga doar 1 max 2 luni pe an. Eu una as fi vrut dar cu meseria mea de baza e nasol afara si cum el nu vrea am lasat-o moarta. Nasul lui Danut are acum o oferta in Germania(el lucreaza in telecomunicatii) si cred ca va pleca(cu tot cu nasa) in scurt timp. La faza cu speriatul lui Santi am facut-o si eu lata cu Danut. Venisem din spital si tot stagna la greutate si intr-o seara inainte de baie il pun pe cantar si de bucurie ca a luat in greutate am batut tare din palme. El saracul s-a speriat asa tare ca a sarit efectiv de pe cantar si cand a ajuns inapoi pe el s-a lovit la cap si a urlat vreo 10 minute. Asa ca m-am invatat minte [bang] mami fericit de [baietel] Dan Mihail
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tina - trec rar pe la bucatarie si numai cand ma forteaza nevoia, ca deh, tre sa mancam si noi cate ceva.... Apropos de asta eu cred ca am dezvoltat un soi de anorexie nervoasa [q]... din cauza ca nu am timp sau daca am timp nu am chef sau daca am chef nu sunt in stare fizic (de oboseala) sa gatesc ... nu mai am pofta sa mananc nimic. tot ce vad gatit in fata ochilor imi face sila [q][q]. Any ideea ce sa fac? [:-/] Lili - si noi am tarat azi kupilu dupa noi o tura in Feeria si desi lui i-a cam placut (daca se poate spune asta despre un copil de 4 luni [bibe]), in sensul ca a stat cu ochii cat cepele la tot ce putea prinde in raza vizuala, eu mi-am promis ca daca pot sa-l scutesc pe viitor de 'excursii' de astea o voi face. Cum arata fulgii de orez, ne aratai si noua pls? adica sunt ca fulgii de porumb sau sunt facuti din faina de orez? Dymomo - ce fain ca vine tati, yupiiii [pk]. monis si piticutzul [url="http://picasaweb.google.com/monis.monica"]Santiago[/url] (Iulian 02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...