Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori de nov-dec.2009 (51)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am primit un mesaj de la MANY : " TOTUL A DECURS BINE " , asa ca m-am grabit sa va anunt si pe voi . Ma bucur mult ca sunt bine . Referitor la Rotarix .Si eu l-am facut lui Gabi saptamana trecuta foooarte tarziu -aproape 4 luni si jumatate pt ca si eu eram in dubiu , insa nu pt ca stiam , ci pt ca era cu virus viu si imi era un pic teama .Europenii nu interzic vaccinul , au si anuntat la tele , acest virus porcin din componenta vaccinului se regaseste in mai multe alimente pe care le mancam noi cat si in componenta altor vaccinuri . Nu se transmite la om . Si eu am fost tare afectata , dar mi-am revenit ! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru primire fetelor dragutelor! Sa va mai spun despre noi, sa scap de moderare, dupa cum m-ati sfatuit: am fost la pediatra cu Bella si i-am facut analiza numita Scaun de digestie. A rezultat ca e foarte moale si nu "se leaga". Ca atare mi-a diagnosticat fetita cum ca pancreasul ei nu si-ar fi inceput functiile si m-a sfatuit sa ii dau Redigest...ce parere aveti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre - cand intri pe mess da un semn pls ca vreau sa te intreb ceva [:I] [pup] Bafta cu vaccinul - si mie imi spusese pediatrul ca doar raceala adevarata este motiv de amanare a vaccinului. Ma gandesc si eu - nu ca m-as pricepe - de ce la intoarcere nu ai scos tot de pe fata, cu exceptia body-ului cu maneca scurta? 34 de grade e vara... banuiesc ca e ok sa fie imbracata ca vara (judec prin prisma faptului ca aici l-am scos pe Santi la 18 grade cu body si un rand de haine subtiri de tot... deci la 34 ar trebui sa nu prea aiba nimic pe ei...) [pup][pup] Ionela, Many - asteptam vestile bune [grup] si de la restul fetelor cu probleme, la fel [pup] Cristinica - bafta la gasit wrap [pup][pup] monis si piticutzul [url="http://picasaweb.google.com/monis.monica"]Santiago[/url] (Iulian 02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristinica09m aceeasi problema o am si eu cu pierderea podoabei capilare....imi vine sa ma tund 0... Cineva imi spunea ca tot parul frumos pe care l-am avut in timpul sarcinii...si care stralucea si nu cadea...acum il vom pierde... dar vorba unuia: PARUL PROST PARASESTE CAPUL DESTEPT[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tot eu...bag mesaje la greu sa scap de moderare La Timisoara e o vreme de primavara autentica...cerul albastru de te pierzi in el, pomii toti in floare, caisii isi scutura deja podoaba alba...si ninge cu petale! Ti-e mai mare dragul sa stai sa admiri! Noi locuim intr-o zona de case si din cand in cand cate un latrat de caine sau un cotcodacit de gaina mai sparg linistea. a, sa nu uit..pasarelele care vesele cirip cirip...imi vine sa adorm afara pe banca din curte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzam fain de voturi![pup][flo]
Lavinia, cea mai fericita [mamica] de [copil] [url="http://picasaweb.google.com/laviniablaga"]Rares Cristian[/url], un [*] grabit!
[url="http://lb1f.lilypie.com/Y6Kop2.png"]Asa creste puiul meu[/url]
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat! (Lev Nicolaevici Tolstoi)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...