Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

Laurici[ruga][ruga][ruga]

Dumnezeu sa iti ajute astazi, toate gandurile si rugaciunile noastre se indreapta catre tine![pup][pup][pup]

 

Adutza[pup]...eu il astept azi...si il bag si in sedinta cand vine! Pai ce facem aici? Suntem oameni seriosi sau nu?!!! Eiiiii[mai]

 

mai...m-a marcat visul de azi-noapte....sunt inca sub influenta lui[alcool]

 

[buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ellyshor,ma gandesc ca nu-i tocmai placut un astfel de vis.Deh,subconstientul lucreaza..Sa dea Dd sa nu mai fie nevoie sa faci drillingul[pup]

 

Laura[pup]

 

Amyyyyyyy? Doo vorbe,ceva...

 

Ada

 

Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am dat tonul,fetelor,

day 1 [:D][:D][:D]

 

 

elly,ada,laura,[pup][pup][pup]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi fetele!

Laura, stii ca sunt cu gandul la tine.

[pup] Aduta, draga de ea.

Vb mai pe seara.[pup]id="blue">

 

___________________________________________________________________________________

Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.

ASPIRANTA FOREVERid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]lauraid="green">id="size5">id="Comic Sans MS">[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nashpa! uitati ce scrie la horoscopul meu de azi, pe acvaria.com:

 

Orice minune nu dureaza mai mult de trei zile, deci visul in care ai trait o vreme se apropie de sfarsit. Trebuie sa te detasezi incet de ceea ce ti-a oferit atata bucurie si sa te intorci la normal. Ca a fost o vacanta in care te-ai rasfatat cu tot ce ai dorit, ca te-ai bucurat de compania unui grup de prieteni sau ai stat o vreme departe de probleme, iata ca visul se destrama si revenirea la realitate este abrupta, dar obligatorie. Nu poti trai intr-un vis continuu.

 

deci in seara asta ma trezesc la realitate! [bang]

 

 

Lauraid="blue">

 


mutatia MTHFR C677T heterozigotaid="Tahoma">id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauriciuleeeeeeeeee, si eu sunt aceeasi zodie si la mine zice asa:

 

Taur

Astazi veti avea posibilitatea sa comunicati cu persoane aflate pe alte meleaguri. Informatiile pe care le veti primi de la si despre prieteni va vor ajuta sa priviti viata într-un mod mai optimist. Va fi nevoie sa faceti o multime de drumuri pentru a rezolva problemele cu care va confruntati la serviciu, dar acest lucru nu va va obosi.

 

[:D][:D][:D]

 

am editat si am corectattt

 

[buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

galliciana[pup]

 

Eu sunt noua, am 40 de ani pe care-i implinesc in august si imi doresc un bebe foarte mult.

Din pacate am ceva probleme:

- un chist endometriozic operat in februarie 2008 (operatie clasica, la Caritas)

- dupa HSG si Histeroscopie am constatat in iulie 2009 ca o trompa este nefunctionala iar una era infundata. A urmat Laparo si mi-a fost desfundata. Astea toate le-am facut la Brasov.

- au urmat apoi analize, nici cu rezerva ovariana nu stau foarte bine, motiv pentru care in noiembrie 2009 am incercat un FIV, la Szeged, cu Dr. Zadori, nereusit ( 4 foliculi, 3 ovocite punctionate, 1 embrion fertilizat, betaHCg = 0.361)

- acum o saptamana am repetat HSG la Caritas si am constatat ca trompa desfundata este inca permeabila, asa ca doctora mea s-a gandit sa incercam un tratament de stimulare ( Duphaston si Clostilbegyt).

Momentan nu ma gandesc la un alt FIV, oricum sansele la mine sunt destul de scazute tinand cont de varsta.

 

Cam asta este povestea mea, iertati-ma daca v-am plictisit.

Am vazut fete aici, care cred ca stiu povestea mea.

 

mami_vreau[pup] astept vestea de la tine!

 

Pupici si sper sa ma primiti in randul vostru. [pup]

 

[ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi id="blue">[ruga]

 

Adriana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...