Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

Si mai gasi un horoscop:

 

Taur

 

Astazi Laura asteapta o veste importanta. Astrele sunt favorabile ca rezultatele primite sa fie unele pozitive. Oricare ar fi situatia, Laura trebuie sa fie puternica si sa aiba incredere in Dumnezeu ca anul acesta isi va vedea visele implinite!

 

Asta cred ca e si cel adevarat[pk][pk][pk]

[:D][dual][:D]

 

[buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Acum sa va dau cateva detalii despre mine si al meu sot:

Am 40 de ani, neimpliniti, data nasterii mele este 23.08.1970, sunt fecioara (prima zi a zodiei), ochi albastri, blond-saten de la natura, insa saten-roscat devenita, sotul este rac, in varsta de 35 ani.

Daca mai trebuie si alte date, sa-mi spuneti.

Ma bucur mult ca am vazut multe fete pe care le cunosc.

 

Pupici [pup]

 

[ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului are grija de noi id="blue">[ruga]

 

Adriana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ellyid="red"> esti nebunica rau!!!!!

 

auzi, cand am citit edit-ul de la primul post, chiar ma gandeam: ai "corectat" asa cum suna bine, nu??? si mi-ai confirmat la al doilea post cand mi-ai compus un horoscop special! mersi mult! [pup]

 

violetaid="red"> bine ai venit! [pup]

 

 

 

Lauraid="blue">

 


mutatia MTHFR C677T heterozigotaid="Tahoma">id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
ellyid="red"> esti nebunica rau!!!!!auzi, cand am citit edit-ul de la primul post, chiar ma gandeam: ai "corectat" asa cum suna bine, nu??? si mi-ai confirmat la al doilea post cand mi-ai compus un horoscop special! mersi mult! [pup]Lauraid="blue">mutatia MTHFR C677T heterozigotaid="Tahoma">id="size1">id="teal">
align="right" id="quote2">Clarificare[:D][:D]Primul e de pe g a r b o si era cu diacritice, fapt pt care imi aparusera o gramada de cifre si semne in locul diacriticelor si am corectat.Al doilea, e direct de la sursaaaaaaaa[:D][pup][pup][pup][buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta70
mami_vreau soarta mama, ce sa-i faci.... insa degeaba ca problema este la mine.pupici [pup][ruga] Dumnezeu si maicuta Domnului are grija de noi id="blue">[ruga]Adriana
align="right" id="quote2">pai ce, la mine nu-i la fel??? tot la mine-i buba...da bine ca ai nostri sunt tineri si frumosi... si nelinistiti [:D]Lauraid="blue">
mutatia MTHFR C677T heterozigotaid="Tahoma">id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta70
Buna,galliciana[pup]Eu sunt noua, am 40 de ani pe care-i implinesc in august si imi doresc un bebe foarte mult.Din pacate am ceva probleme:- un chist endometriozic operat in februarie 2008 (operatie clasica, la Caritas)- dupa HSG si Histeroscopie am constatat in iulie 2009 ca o trompa este nefunctionala iar una era infundata. A urmat Laparo si mi-a fost desfundata. Astea toate le-am facut la Brasov.- au urmat apoi analize, nici cu rezerva ovariana nu stau foarte bine, motiv pentru care in noiembrie 2009 am incercat un FIV, la Szeged, cu Dr. Zadori, nereusit ( 4 foliculi, 3 ovocite punctionate, 1 embrion fertilizat, betaHCg = 0.361)- acum o saptamana am repetat HSG la Caritas si am constatat ca trompa desfundata este inca permeabila, asa ca doctora mea s-a gandit sa incercam un tratament de stimulare ( Duphaston si Clostilbegyt).Momentan nu ma gandesc la un alt FIV, oricum sansele la mine sunt destul de scazute tinand cont de varsta.Cam asta este povestea mea, iertati-ma daca v-am plictisit.Am vazut fete aici, care cred ca stiu povestea mea.mami_vreau[pup] astept vestea de la tine!Pupici si sper sa ma primiti in randul vostru. [pup][ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi id="blue">[ruga]Adriana
align="right" id="quote2">viooooooooooooooo,pupici, si bine ai venit!![flo][pup]sunt pe aici si mai batrane decat tine!![:D][:D][:D]ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!astept inca o minune in viata mea!!!Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...