Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si al meu sotz e mai tanar decat mine cu 8 luni.si buba tot la mine e.

bey,noua(astora cu sotii mai tineri) ne iese supa buna,dar nu ne ies galustile[:D]

 

mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]13+


avort spontan(4s,5s,6s)id="size1">id="teal">id="Tahoma">mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetele...am putea face un club[:D]

mai fetelor ce tuta sunt...am pus apa la foc pentru ceai(intr-o oala ca fac mai mult)si acolo l-am uitat.cand am mers in bucatarie m-am mirat ca imi sunt aburite geamurile...a fiert de l-a luat nazbangu

 

CODRA[bang][bang][bang]

sunt dusa rau pe campii[alcool][:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acu' ca sa fiu cinstita, al meu sot e mai mic doar cu 1 si 4 luni... dar intre mai si sept (cand sunt zilele noastre de nastere) par a fi 2 ani diferenta [:D]

 

dannyid="red"> buna asta cu galustile... ce ziceti, trecem pe facut perisoare atunci?[:D]

 

codraid="red"> [pup] fato ai grija ca stai cu ochii pe forum si dai foc la casa! macar fa-ti si tu asigurare!!! [:D]

 

vioid="red"> esti de-a noastra si asa cum ai zis, deja cunosti o multime de fete care posteaza pe aici! [pup]

 

Lauraid="blue">

 


mutatia MTHFR C677T heterozigotaid="Tahoma">id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
acu' ca sa fiu cinstita, al meu sot e mai mic doar cu 1 si 4 luni... dar intre mai si sept (cand sunt zilele noastre de nastere) par a fi 2 ani diferenta [:D]dannyid="red"> buna asta cu galustile... ce ziceti, trecem pe facut perisoare atunci?[:D]codraid="red"> [pup] fato ai grija ca stai cu ochii pe forum si dai foc la casa! macar fa-ti si tu asigurare!!! [:D]vioid="red"> esti de-a noastra si asa cum ai zis, deja cunosti o multime de fete care posteaza pe aici! [pup]Lauraid="blue">mutatia MTHFR C677T heterozigotaid="Tahoma">id="size1">id="teal">
align="right" id="quote2">pup laurica[pup]am noroc ca stau in chirie[:D]m-am apucat de trebaluit dar mai arunc cate un ochi pe aici[8D]gata fug inapoi la lucru ca striga aspiratorul dupa mine[:D]dar sunt pe aproape[8D]am editat ca numai prostii mi-au iesitCODRA[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va zic ceva da' sa nu ziceti ca sunt nebuna!!! cu cateva zile in urma m-am hotarat asupra a doua clinici din cehia care fac fiv cu ovocite donate... partea cea mai misto la astea doua clinici este ca prima consultatie poate fi facuta on-line... adica avand in vedere ca faci fiv cu ovo donate completezi pur si simplu niste chestionare... bineinteles ca in aceste chestionare am trecut ca am la activ 2 fivuri nereusite (adica si cel de acum [:D])... am pregatit mailurile si le-am salvat in drafts astfel incat astazi dupa test sa dau doar send ca sa intru deja pe lista de asteptare...

 

eeeee... din exces de zel, pe la 12 am trimis deja mailurile [:D]

 

ce ziceti voi ca de la una dintre clinici am primit deja raspuns spunandu-mi ca toate informatiile date de mine vor fi analizate si voi primi in curand informatii cu urmatorii pasi... prompti domne! [:D]

 

Lauraid="blue">

 


mutatia MTHFR C677T heterozigotaid="Tahoma">id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...