Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mami vreau,nu esti zuzu.si eu ma gandisem la varianta asta.

 

mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]13+


avort spontan(4s,5s,6s)id="size1">id="teal">id="Tahoma">mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma doare burta rauuuuuuuuuuuuu........[q][q][q][q][q]

oare de ce mi-am lasat treaba pe ultimele zile???[q][q][q][q][q]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scz,acu vazui.ca-s chioara.las-o naibii de treaba.o faci maine,poimaine.cat poti,ca nu-ti ridica nime statuie.

 

mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]13+[baietel]


avort spontan(4s,5s,6s)id="size1">id="teal">id="Tahoma">mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q],dannyyyyyyyyyyyyy,nu ma mai supara si tuuuuuuuu[:D]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup ca plec mintenash(imediat).si pe restrictionate,deasemenea.

oare eu mai pot plec in concediu?ca ai mei nu prea vor fara mine.......

 

mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]13+[baietel]


avort spontan(4s,5s,6s)id="size1">id="teal">id="Tahoma">mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

concediu-cred ca numai la intelegere...cred.....

pupam buiatu si fetele[pup][pup][pup][:D]

se vede ca mi-e foame....[:D]

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nebunatecilor[pup]

Inca o data mersi pentru urarile de ieri, mi-au facut placere!![flo]

Ieri ne petrecuram cu tort cu lumanari si vinos, poze si cantat de la multi ani, adica cantai si eu si barbatu, ca eram doar noi doi[:D] bine ca stie si el sa zica la multi ani fericiti pe romaneste :-)

 

Azi, io ma dadui in trebi la computer, deh varsta de-o implini ieri ma facu al naibii de ambitioasa [:)]

 

Violeta, bine ai venit!..hai ca nu stai rau deloc cu fertilitatea, avem aici probleme nu gluma!..si eu raportez sot mai tanar cu 4 ani jumate, dar vorba lu Danny nici mie nu mi-au iesit 'galustile' cu el....:-(

 

Laura tin pumnii draga mea, poate nu-i nevoie de Cehia![pup]

 

Ellyshorul pup fata chinuita de vise [pup], sa-mi faci si mie horoscopul ca ai talent!!!

 

Gali[flo]consolare pentru z1!

 

Pupici la toate-toate![flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D]

 

Am ajuns acasa[pk]

Am bagat o masina de rufe si ma pregatesc sa bag ceva si in guritza ca imi cam face burtica scandal[pofta][pofta][pofta]

Galli[pup] te mai doare maselutza? Hai ca vad ca "toate bubele rele hop in fundul fetei mele"....asa e la tine[:D]

 

Mai, astazi am pe la 6 un interviu. Nu va spun despre ce e vorba pana nu vad clar ce si cum[8D]

Deh...sunt superstitioasa[alcool]

Nu e o chestie cine stie ce dar e ceva in plus acolo[:)]

 

Coccollinaaaa[q]

Leaua, leauaaaaaaaaa...astazi mi-ai dat tzeapa la cafea[q]

Nu te ma' ubec![:I]

 

Aaaa, si mai facui o prostioara[:D]

Dadui iama in "iconomii" si imi luai un super sutien de la Jolidon, la care ravneam de numa numa.

Acusica...sa-mi spuneti voi mie care dintre voi ma primeste cand m-o da goriloiul afara din casa![:-@]

 

Aia..eu! Aia...eu![:-)))]

 

[buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...