Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

Violeta70 bine ai venit si din partea mea[flo]

 

Pup si io Luminita harnicuta[pup]

 

Galli,hai ca nu te las la greu,trece si la mine ziua 1 CM,fara dureri de bultica[:D]

 

Ellyshor,Doamne Ajuta azi la 6.Io nu cred ca te da Goriloiu(mamaaa ce nume i-ai dat)afara pt.un sutien.Din contra[:D]

Ada

 

Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si io,elly!! daca tot ai economii, ia si mie unu!![:D][:D][:D]

bafta la interviu!! fii atenta!!

 

ada, sa traiti![pup]

 

laura,sper sa nu fie nevoie!![pup]

 

lumi[nl],focul e periculos, da o buca de tort,nu aruncasi la noi?[:D]

 

codra,ce teapa??[:D]

 

la mine e urat,bate vantul,rece si ploua,-incetisor deocamdata.[bang][bang]

 

pup toate fetele prezente si neprezente.....

apropos, oare de cand au devenit informatiile despre fiv restrictive,private si alte alea???

 

ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!

astept inca o minune in viata mea!!!

Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luminita42
Ce sutien Ellyshorul? Vreau si io d-ala cu bureti!!! [olala]..eu de fapt mi-as trage silicoane [:D] atunci se va vedea daca "goriloiul" ar mai supravietui impactului.....financiar !!![flo] pentru ora 6 si de la mine!Ada[pup]
align="right" id="quote2">E simplut si merge la vara pt ca e cu bretele detasabile...eu il ador pt ca nici nu simti ca ai sutien[:D]Am mai avut unul asemanator[:)]uite poza:http://www.price.ro/preturi_jolidon_sutien_berta_s1154_275186.htm[buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ellyshor
E simplut si merge la vara pt ca e cu bretele detasabile...eu il ador pt ca nici nu simti ca ai sutien[:D]
Am mai avut unul asemanator[:)]

uite poza:
http://www.price.ro/preturi_jolidon_sutien_berta_s1154_275186.htm
[buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
align="right" id="quote2">


Imi place! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
si io,elly!! daca tot ai economii, ia si mie unu!![:D][:D][:D]bafta la interviu!! fii atenta!!ada, sa traiti![pup]laura,sper sa nu fie nevoie!![pup]lumi[nl],focul e periculos, da o buca de tort,nu aruncasi la noi?[:D]codra,ce teapa??[:D]la mine e urat,bate vantul,rece si ploua,-incetisor deocamdata.[bang][bang]pup toate fetele prezente si neprezente.....apropos, oare de cand au devenit informatiile despre fiv restrictive,private si alte alea???ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR!astept inca o minune in viata mea!!!Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri..id="size1"> Confucius id="size1">id="Comic Sans MS">id="limegreen">
align="right" id="quote2">galli zicea prasnelu ca i-am tras tzeapa ca nu m-am prezentat dimineatza la cafea...pe mess...ca noi asa facem[:D]dar azi am dormit mai mult[:I]...ploaia a fost de vinasi tommy ca nu m-a trezit[:D]vezi ce bine e sa ai catzel?ai pe cine sa dai vina[:)]CODRA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lumi[:I]...si mieeee[:-)))]

 

Ma duc sa pap ca nu se mai poate si apoi sa ma pregatesc. Adik: sa-mi pun fatza de om serios si muncitor, hainele interesante si sa-mi strang parul intr-un coc sa par mai...inteleapta[:-)))]

Asta e planul meu de atac![:D][:D][:D]

 

Pooooooooooooooop!

Vorbim pe seara!

[pk]

 

[buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va multumesc! [flo]

galliciana [pup] pentru trecerea in listuta, defapt ditamai lista. Am uitat, sotul este nascut pe 3 iulie.

 

Pupici la toata gasca [pup]

 

Asteptam rezultatul tau Laura!!! [majoreta] Si lasa gandurile negative. M-am gasit eu, care sunt o pesimista de cand ma stiu. [pup]

 

[ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului are grija de noi id="blue">[ruga]

 

Adriana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...